Izvēlne
Jūsu grozs

Ēteriskās eļļas

Ēteriskās eļļas
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Amyris balsamifera Izcelsmes valsts: Rietumindija, Haiti salas    Amiriss ēteriskā eļļa ir nedaudz viskoza, gaiši dzeltenā krāsā ar deguša koksnes aromātu. Amirisu iegūst no zariem un koksnes, tos destilējot ar tvaiku.  Amir..
4.35€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts Ķīna INCI: Illicum verum Ieguve: tvaika destilācija no auga sēklām   Anīsa ēteriskai eļļai piemīt antiseptiskas un nomierinošas īpašības. Tā ir efektīva pie saaukstēšanās un meteorisma. Ieteicama lietot, kad ir satraukums..
2.90€
Apelsīna ēteriskā eļļa, 7x destilēta
TOP
100% tīra ēteriskā eļļa 7-kārt destilēta INCI:Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas un 7x destilēta. Apelsīna ēteriskā eļļa    Šī 7x destilētā Apelsīna ēteriskā eļļa tiek izmantota kosmētikas produktos, sevišķi labi iedarbojas ..
2.75€
100% tīra ēteriskā eļļa, auksti spiesta INCI:Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Apelsīna ēteriskā eļļa     Šo auksti spiesto Apelsīna ēterisko eļļu nav ieteicams  izmantot kosmētikas produktos, jo nav tik aukstvērtīgi ..
2.30€
  100% tīra ēteriskā eļļa  INCI: Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Salds, izteikts apelsīnu aromāts stimulē nervu sistēmu, palīdz stresa situācijās. Noņem depresiju un stipru nogurumu. Samazina apetīti, l..
2.65€
Baltegle, 100% ēteriskā eļļa INCI: Albies Pectinata Izcelsmes valsts: Krievija Ieguve: destilācija no skujām Jau no seniem laikiem ir pazīstamas Baltegles ēteriskās eļļas dziedinošās īpašības. To izmantoja atvērtu brūču, apdegumu, apsaldējumu, locītavu reimatisma un citu saslimšanu gadījumos. ..
3.25€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts: Kamerūna INCI: Okimum basilikum Ieguve: tvaika destilācija no visa auga Bazilika ēteriskā eļļa spēcina nervu sistēmu, mazina stresu un depresiju, kliedē baiļu sajūtu, gaisina aizvainojumu. Uzlabo garastāvokli, iedarbojas atsvaidzinoši un stimulējoši. ..
4.05€
Benzoe, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100 % tīra ēteriskā eļļa, Benzoe  INCI: Styrax tonkinensis  Izcelsme: Taizeme Ieguve:ekstrakcija no auga sveķiem. Pēc konsistences atgādina biezu sīrupu. Benzoe ēteriskās eļļas aromāts ir bagātīgs, silts un spēcinošs. Iedarbojas nomierinoši, mazina stresu un kliedē depr..
3.80€
100% tīra ēteriskā eļļa, INCI: Citrus aurantium bergamia Izcelsmes valsts: Itālija Nesatur Bergaptēnu. Bergamotes ēteriskā eļļa ir uzmundrinoši līdzsvarojoša. Plaši izmanto dažāda veida sejas un ķermeņa kosmētikas produktos. Pieliekot to klāt pie vannas sāls, ķermeņa sviesta vai ķermeņa eļ..
6.05€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsme: Francija INCI: Daucus carota  Burkānu sēklu eļļa bagāta ar beta- karotīnu. Lieto pretiekaisumiem, pie apdegumiem, ādas niezes, psoriāzes un ekzēmas. Kosmētikā burkānu ēterisko eļļu izmanto sejas krēmos, losjonos, izlīdzinošos serumos ādai ap acīm un..
7.40€
100% tīra ēteriskā eļļa,Latīniskais nosaukums: Cedrus atlanticaIzcelsme: Atlasa kalniIeguves veids: destilācijaVar lietot iekšķīgi Ciedrs BIO ēteriskā eļļaCiedra ēteriskajai eļļai ir sildošs zemes un koka aromāts, kas nomierina un stabilizē. Vārds ciedrs nāk no arābu valodas vārda „kedron”, kas..
4.10€
100% tīra ēteriskā eļļa, Latīniskais nosaukums: Cedrus atlantica Izcelsme: Atlasa kalniIeguves veids: destilācijaVar lietot iekšķīgiCiedrs, ēteriskā eļļa Ciedra ēteriskajai eļļai ir sildošs zemes un koka aromāts, kas nomierina un stabilizē. Vārds ciedrs nāk no arābu valodas vārda „kedron”, kas no..
3.40€
Ciedru skujas 100% ēteriskā eļļa INCI: Pinus Cembra Izcelsmes valsts: Austrija Ieguves veids: destilācija Ciedru skuju ēterisko eļļu iegūst Alpos un Karpatu kalnos augošām ciedru priedes skujām un atvasēm.  Ciedru skujas satur daudz vitamīnu, makro un mikro elementus. Ciedru ..
4.90€
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Cupressus Sempervirens Izcelsmes valsts: Francija Ieguve: destilācija no auga lapas Cipreses ēterisko eļļu iegūst destilācijas procesā no mūžzaļā koka skujām. Ciprese ir izplatīts augs Dienvideiropā, arī Ziemeļāfrikā un Ziemeļamerikā. Kosmētikā piemērotāka ta..
3.80€
Citroneikalipts 100% ēteriskā eļļa  INCI: Eucalyptus citriodora Ieguves valsts: Austrālija Ieguve: tvaika destilācija no zariem un lapām  Citroneikalipts – mūžzaļš, strauji augošs stalts koks, kas dažreiz  sasniedz pat 50 metrus. Ēteriskā eļļa tiek iegūta destilācijas p..
3.40€
Citronella BIO, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100% tīra ēteriskā eļļaIzcelsmes valsts: JavaINCI: Cymbopogon winterianusIeguve: tvaika destilācija no auga lapāmVar lietot iekšķīgi.Citronellas ēteriskā eļļa nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču patiesībā tā pieder pie ģerāniju dzimtas. Tai ir saldens, svaigs, vi..
2.85€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts: Java INCI: Cymbopogon winterianus Ieguve: tvaika destilācija no auga.  Citronellas ēterisko eļļu iegūst no auga, kura latīniskais nosaukums ir Cymbopogon Nardus, lapām.  Citronella nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, ..
2.60€
100% tīra, bioloģiskas izcelsmes citrona ēteriskā eļļaINCI: Citrus limonum peel oilIzcelsme: ItālijaIeguve: aukstā spiede no augļa mizas.Augstas kvalitātes auksti spiestu citronu mizu Citrona ēteriskā eļļa. Tā sekmē spēku atjaunošanos pēc smaga darba. Nodrošina emocionālu līdzsvarotīb..
4.80€
Parādīt 1 līdz 18 no 71 (lapuses: 4)