Izvēlne
Jūsu grozs

Ēteriskās eļļas

Ēteriskās eļļas
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Amyris balsamifera Izcelsmes valsts: Rietumindija, Haiti salas    Amiriss ēteriskā eļļa ir nedaudz viskoza, gaiši dzeltenā krāsā ar deguša koksnes aromātu. Amirisu iegūst no zariem un koksnes, tos destilējot ar tvaiku.  Amir..
2.50€
Anīss, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Pimpinella anisum Izcelsmes valsts: Spānija   Anīsa ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgas tonizējošas, antiseptiskas īpašības. Tā ir ieteicama, lai noņemtu depresiju, stresu, nervozitāti, (raudāšanu bērniem, uzbudināmību pieaugu&sca..
5.00€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts Ķīna INCI: Illicum verum Ieguve: tvaika destilācija no auga sēklām   Anīsa ēteriskai eļļai piemīt antiseptiskas un nomierinošas īpašības. Tā ir efektīva pie saaukstēšanās un meteorisma. Ieteicama lietot, kad ir satraukums..
2.50€
Apelsīna ēteriskā eļļa, 7x destilēta
TOP
100% tīra ēteriskā eļļa 7-kārt destilēta INCI:Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Apelsīna ēteriskā eļļa Kliedē depresiju, nemieru, uzbudinājumu, bailes. Noder, ja ir nosliece uz raudulību. Novērš nevēlamus stāvokļus prāt..
2.45€
100% tīra ēteriskā eļļa, auksti spiesta INCI:Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Apelsīna ēteriskā eļļa Kliedē depresiju, nemieru, uzbudinājumu, bailes. Noder, ja ir nosliece uz raudulību. Novērš nevēlamus stāvokļus prāta ..
1.80€
Baltegle, 100% ēteriskā eļļa INCI: Albies Pectinata Izcelsmes valsts: Krievija Ieguve: destilācija no skujām Jau no seniem laikiem ir pazīstamas Baltegles ēteriskās eļļas dziedinošās īpašības. To izmantoja atvērtu brūču, apdegumu, apsaldējumu, locītavu reimatisma un citu saslim&s..
2.60€
Benzoe, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100 % tīra ēteriskā eļļa, Benzoe  INCI: Styrax tonkinensis  Izcelsme: Taizeme Ieguve:ekstrakcija no auga sveķiem. Pēc konsistences atgādina biezu sīrupu. Benzoe ēteriskās eļļas aromāts ir bagātīgs, silts un spēcinošs. Iedarbojas nomierinoši, mazina stresu un kliedē depr..
2.40€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsme: Francija INCI: Daucus carota  Burkānu sēklu eļļa bagāta ar beta- karotīnu, ir pretiekaisuma un pie apdegumiem, ādas niezes, psoriāzes un ekzēmas. Kosmētikā burkānu ēterisko eļļu izmanto sejas krēmos, losjonos, izlīdzinošos serumos ādai ap acī..
4.80€
Zelta Čampa  INCI: Michelia Champaca Zelta Čampa 10% Džodžobas BIO eļļā    Izcelsmes valsts: Indija Zelta jeb Sarkanās Čampas ēterisko eļļu iegūst Indjā, Javas salā un Filipīnās no augošajiem Magnoliju dzimtas krūmu un koku ziediem. Šie koki zied pavasarī ar ora..
11.40€
Ciedru skujas 100% ēteriskā eļļa INCI: Pinus Cembra Izcelsmes valsts: Austrija Ieguves veids: destilācija Ciedru skuju ēterisko eļļu iegūst Alpos un Karpatu kalnos augošām ciedru priedes skujām un atvasēm.  Ciedru skujas satur daudz vitamīnu, makro un mikro elementus. Ciedru ..
3.75€
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Cupressus Semper Virens Izcelsmes valsts: Francija Ieguve: destilācija no auga lapas Cipreses ēterisko eļļu iegūst destilācijas procesā no mūžzaļā koka skujām. Ciprese ir izplatīts augs Dienvideiropā, arī Ziemeļāfrikā un Ziemeļamerikā. Kosmētikā piemērotāka t..
2.25€
Citroneikalipts 100% ēteriskā eļļa  INCI: Eucalyptus citriodora Ieguves valsts: Austrālija Ieguve: tvaika destilācija no zariem un lapām  Citrona eikalipts – mūžzaļš, strauji augošs stalts koks, kas dažreiz  sasniedz pat 50 metrus. Eikalipta citriodo..
2.00€
100% tīra ēteriskā eļļaIzcelsmes valsts: JavaINCI: Cymbopogon winterianusIeguve: tvaika destilācija no auga lapāmVar lietot iekšķīgi.Citronellas ēteriskā eļļa nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču patiesībā tā pieder pie ģerāniju dzimtas. Tai ir saldens, svaigs, vi..
2.85€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts: Java INCI: Cymbopogon nardus Ieguve: tvaika destilācija no auga.  Citronellas ēterisko eļļu iegūst no auga, kura latīniskais nosaukums ir Cymbopogon Nardus, lapām.  Citronella nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču ..
1.80€
Citrons, ēteriskā eļļa
TOP
INCHI:Citrus limonum 100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsme: Brazīlija Ieguve: aukstā spiede no augļa mizas. Citrona ēteriskā eļļa sekmē spēku atjaunošanos pēc smaga darba. Nodrošina emocionālu līdzsvarotību, palīdz atbrīvoties no nemiera sajūtas, uzlabo garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. ..
2.10€
100% tīra ēteriskā eļļaINCI:Cymbopogon flexuosusIzcelsmes valsts: IndijaVar lietot iekšķīgi Citronzāles ēteriskā eļļa ir antiseptiska ar dezinficējošām īpašībām. Šo ēterisko eļļu pielieto gan medicīnā, gan daudzu kosmētisko produktu ražošanā. Tai piemīt citronam līdzīgs aromāts. ..
4.25€
Egļu skujas 100% ēteriskā eļļa INCI:Pices Albies Izcelsmes valsts: Koreja  Ieguves veids: destilācija ļauj saglabāt visas lietderīgās īpašības. Egļu skuju ēteriskai eļļai ir ass, patīkams sveķu aromāts, kas atsvaidzina un uzmundrina. Pielietojums kosmētikā Egļu ēterisko eļļu izmanto..
2.00€
INCHI: Eucalyptus radiata 100% tīra ēteriskā eļļa, Ražotājvalsts: Austrālija Eikalipta ēteriskā eļļa rosina prāta spējas, nostiprina atmiņu, uzlabo garastāvokli, noņem miegainību.  Ir spēcīgs pretvīrusu līdzeklis, jo tam ir antiseptiskas īpašības, izmanto inhalācijās, ..
2.00€
Parādīt 1 līdz 18 no 62 (lapuses: 4)