Izvēlne
Jūsu grozs

Minerālās izejvielas

Minerālās izejvielas
Baltie (Kaolīna) māli INCI: Kaolin Clay Baltiem māliem, jeb kaolīna māliem ir viduvējas sebuma absorbcijas īpašības. Plaši pielieto kā pildvielu dažādos kosmētikas produktos tai skaitā ķermeņa pūderos. 45% no tā ķīmiskā sastāva veido SiO2 (Silīcija dioksīds).Tas ideāli attīra gan sausu, gan..
2.60€
Cinka oksīds ZnO INCI: Zinc Oxide   Balta pulverveida viela, kas praktiski nešķīst ūdenī. Plaši tiek pielietots kosmētikā kā antibakteriāls un aizsardzības līdzeklis pret saules starojumu (ļoti plašs UVA un UVB staru aizsarg spektrs, raksturīga foto stabilitāte). Pateicoties tam, ka netie..
1.95€
Dzeltenā vizla INCI:Titanium Dioxide, C.I Pigment Yellow 100, Butene  Spilgti dzeltena krāsviela ar nelielu mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem...
2.75€
Dzelteinais pigments INCI: Iron Oxide Dzeltenais dzelzs oksīds (sinepju krāsā Fe2O3). Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātināti matētu toni. Nepieciešamā pamattoņa sasniegšanai ir vajadzīgs ..
2.15€
Magnija stearāts INCI: Magnesium Stearate     Tiek pielietots kosmētikā tā saistošo, antiseptisko un pret sakalšanas īpašību dēļ. Lai gan var tikt izmantots arī kā želejošs, biezinošs un emulsificējošs līdzeklis. Atsevišķās klasifikācijā..
1.60€
  Mentola kristāli 100% dabīgi   INCI: Menthol, Mentha arvensis Mentola kristāli ir dabīgs produkts, ko iegūst no piparmētru ēteriskās eļļas. Mentola kristāli sniedz vēsinošu, atsvaidzinošu efektu. Tos izmanot dažādos kosmētikas produktos - krēmos, ziedēs, losjonos, eļļās. Palī..
3.00€
"Pērļu baltā" vizla INCI: Mica, Titanium Dioxide Caurspīdīga balta krāsviela ar skaistu pērļainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas – arī kā acu ēnas. Ņemot vērā krāsas caurspīdīgumu, jauc kopā ar pigmentiem vai tumšākām vizlām, kas tikai mazliet atšķaida tumšāko toni. Var pievienot vi..
2.25€
Sarkanais pigments INCI: Iron Oxide Sarkanais dzelzs oksīds (sarkani brūns, citreiz ir vairāki toņi ar Nr., piem., 170 Fe2O3). Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamat..
2.15€
Sericīta vizla INCI: Mica   Sericīta vizla (serecite mica –angļu val), sericīts jeb bezkrāsainā vizla. Tieši tā līdzās ZnO un TiO2 ir uzskatāma par minerālās kosmētikas bāzes pamata komponentu. Neapstrādātai sericīta vizlai ir raksturīga laba noturība uz ādas, eļļas un ūdens izturība..
2.00€
Silīcija dioksīda mikrosfēras INCI: Silica  Pateicoties mazajam izmēram un sfēriskai formai, silīcija mikrosfēras spēj izkliedēt gaismu, samazinot (optiski izlīdzinot ) krunciņas un citus nelielus ādas defektus. Piešķir gataviem produktiem zīdainu tekstūru, atvieglo produkta uzk..
2.55€
 Titāna dioksīds  TiO2 INCI: Titanium Dioxide    Visplašāk izmantojamais pigments, kam piemīt balinošas un matējošas īpašības (atšķaidot krāsainos pigmentus ar TiO2 iegūst mazāk piesātinātu maigāku krāsu). Palielina formulas noturību uz ādas.     Cale..
2.60€
Ultramarīna zilais pigments INCI: UltramarineNātrija alumīnija silikāts ar sulfīdiem un sulfātiem. Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepieciešamā toņa sasniegšana..
2.15€
 Violetais pigments INCI:Manganese Ammonium Pyrophosphate Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepieciešamā toņa sasniegšanai ir vajadzīgs pavisam neliels pigm..
2.35€
Violeti baltā efektvizlaINCI: Mica, Titanium Dioxide   Ļoti smalka balta krāsviela, kas uzklājot demonstrē zīdainu violeta efekta mirdzumu. Jo tumšāks pamattonis, kuram virsū tiek uzklāta krāsviela, jo izteiktāks violetais mirdzums. Var lietot arī tīrā veidā uz ādas. Ideāli derēs acu ēnu paga..
3.10€
 Violeti sarkanā vizla INCI: Mica,Ferric Oxide Violeti sarkana (ķiršu sarkana) krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmētikas pagatavošanai. D..
2.30€
Vizla ar metikonu
Online Only
 Vizla ar metikonu INCI: Mica and Methicone     Tā ir bezkrāsaina vizla, kas apstrādāta ar metikonu jeb silikona paveidu, lai uzlabotu vizlas (pēc būtības tā paša sericīta) noturību uz ādas, uzklāšanas īpašības un noturību pret ūdens un tauku sekrēta iedarbību. Īpaši piemērots..
1.85€
 Zaļā vizla INCI:Titanium Dioxide, Chromum  Spilgti zaļa krāsviela ar perlamutra mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem...
3.00€
Zaļais pigments INCI: Chromium Oxide Green    Zaļais hroma oksīds. Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu toni. Nepieciešamā pamattoņa sasniegšanai ir vajadzīgs pavi..
2.15€
Parādīt 1 līdz 18 no 20 (lapuses: 2)