Izvēlne
Jūsu grozs

Bāzes komponenti

Bāzes komponenti
Baltie (Kaolīna) māli INCI: Kaolin Clay Baltiem māliem, jeb kaolīna māliem ir viduvējas sebuma absorbcijas īpašības. Plaši pielieto kā pildvielu dažādos kosmētikas produktos tai skaitā ķermeņa pūderos. 45% no tā ķīmiskā sastāva veido SiO2 (Silīcija dioksīds).Tas ideāli attīra gan sausu, gan..
2.60€
Cinka oksīds ZnO INCI: Zinc Oxide   Balta pulverveida viela, kas praktiski nešķīst ūdenī. Plaši tiek pielietots kosmētikā kā antibakteriāls un aizsardzības līdzeklis pret saules starojumu (ļoti plašs UVA un UVB staru aizsarg spektrs, raksturīga foto stabilitāte). Pateicoties tam, ka netie..
1.95€
Magnija stearāts INCI: Magnesium Stearate     Tiek pielietots kosmētikā tā saistošo, antiseptisko un pret sakalšanas īpašību dēļ. Lai gan var tikt izmantots arī kā želejošs, biezinošs un emulsificējošs līdzeklis. Atsevišķās klasifikācijā..
1.60€
Sericīta vizla INCI: Mica   Sericīta vizla (serecite mica –angļu val), sericīts jeb bezkrāsainā vizla. Tieši tā līdzās ZnO un TiO2 ir uzskatāma par minerālās kosmētikas bāzes pamata komponentu. Neapstrādātai sericīta vizlai ir raksturīga laba noturība uz ādas, eļļas un ūdens izturība..
2.00€
Silīcija dioksīda mikrosfēras INCI: Silica  Pateicoties mazajam izmēram un sfēriskai formai, silīcija mikrosfēras spēj izkliedēt gaismu, samazinot (optiski izlīdzinot ) krunciņas un citus nelielus ādas defektus. Piešķir gataviem produktiem zīdainu tekstūru, atvieglo produkta uzk..
2.55€
 Titāna dioksīds  TiO2 INCI: Titanium Dioxide    Visplašāk izmantojamais pigments, kam piemīt balinošas un matējošas īpašības (atšķaidot krāsainos pigmentus ar TiO2 iegūst mazāk piesātinātu maigāku krāsu). Palielina formulas noturību uz ādas.     Cale..
2.60€
Vizla ar metikonu
Online Only
 Vizla ar metikonu INCI: Mica and Methicone     Tā ir bezkrāsaina vizla, kas apstrādāta ar metikonu jeb silikona paveidu, lai uzlabotu vizlas (pēc būtības tā paša sericīta) noturību uz ādas, uzklāšanas īpašības un noturību pret ūdens un tauku sekrēta iedarbību. Īpaši piemērots..
1.85€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)