Izvēlne
Jūsu grozs

Pamata komponenti

Pamata komponenti
Cinka oksīds ZnO INCI: Zinc Oxide   Balta pulverveida viela, kas praktiski nešķīst ūdenī. Plaši tiek pielietots kosmētikā kā antibakteriāls un aizsardzības līdzeklis pret saules starojumu (ļoti plašs UVA un UVB staru aizsarg spektrs, raksturīga foto stabilitāte). Pateicoties tam, ka netie..
1.95€
Sericīta vizla INCI: Mica   Sericīta vizla (serecite mica –angļu val), sericīts jeb bezkrāsainā vizla. Tieši tā līdzās ZnO un TiO2 ir uzskatāma par minerālās kosmētikas bāzes pamata komponentu. Neapstrādātai sericīta vizlai ir raksturīga laba noturība uz ādas, eļļas un ūdens izturība..
2.00€
 Titāna dioksīds  TiO2 INCI: Titanium Dioxide    Visplašāk izmantojamais pigments, kam piemīt balinošas un matējošas īpašības (atšķaidot krāsainos pigmentus ar TiO2 iegūst mazāk piesātinātu maigāku krāsu). Palielina formulas noturību uz ādas.     Cale..
2.60€
Vizla ar metikonu
Online Only
 Vizla ar metikonu INCI: Mica and Methicone     Tā ir bezkrāsaina vizla, kas apstrādāta ar metikonu jeb silikona paveidu, lai uzlabotu vizlas (pēc būtības tā paša sericīta) noturību uz ādas, uzklāšanas īpašības un noturību pret ūdens un tauku sekrēta iedarbību. Īpaši piemērots..
1.85€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)