Izvēlne
Jūsu grozs

Par mums

Sveicināti, Calendulas skaistuma pasaulē!

Mūsu moto: "Zini ko lieto - lieto gudri!"


   Šī ir dabas, harmonijas un skaistuma pasaule kurā caur zināšanām par dabu veidojas harmonija. Sirmā senatnē sievietes bija apveltītas ar daudzām zināšanām par dabas gudrībām un to pielietojumu ikdienā, veselībā un skaistumā. Diemžēl daudzu gadu un apzinātas šo sieviešu iznīcināšanas (raganu dedzināšana Viduslaikos) rezultātā mūsdienās tikai retā vēl nojauš šīs dabas varenības spēku, kas nes mūsu ikdienā harmoniju un mieru. Par laimi daudzas sievietes Latvijā pašas meklē zināšanas un pēc tam ienesot ģimenēs nodod tālāk saviem bērniem. Tādējādi beidzot atkal tuvinām dzīvi dabai, lai ar to kādreiz saplūstu vienā veselumā un dzīvotu vienā ritmā.

   Calendula piedāvā gan rakstus par dažādām tēmām, dabas sastāvdaļām un vielām, kas saistītas ar skaistumkopšanu, eko kosmētiku, kosmētikas lietošanu un arī kosmētikas gatavošanu pašu rokām, gan arī visu nepieciešamo kosmētikas pagatavošanai sev un savai ģimenei!

   Lasi, izzini, uzdrošinies, eksperimentē un baudi būšanu dabas skaistajā pasaulē!Interneta veikals darbojas katru dienu, pasūtījumi tiek sagatavoti un izsūtīti 3-4 darbadienu laikā pēc priekšapmaksas veikšanas.

Saņemt pasūtījumus iespējams ar Omniva vai Latvijas pasta starpniecību.

Zvaniet, ja ir kādi jautājumi uz biroju/noliktavu: 27453303 vai 26526820


Mūsu rekvizīti
SIA "Calendula"
Reģ.Nr.40103663300
A/S Swedbank: LV79HABA0551036423647

Video par uzņēmumu Calendula.

Tas tapis ES Projekta ietvaros 2011.gadā - Sieviete. Tehnoloģijas. Uzņēmējdarbība. Kā piemērs un motivators sievietēm laukos.