Izvēlne
Jūsu grozs

Saules aizsardzībai

Saules aizsardzībai

Saules aizsardzības kosmētikā, kā tas ir minēts arī šajā rakstā par saules iedarbību uz ādas, dabīgajā, svaigajā kosmētikā izmanto mehāniskos aizsargfiltrus, kuri aizsargā gan pret UV-A, gan UV-B stariem. Vienīgais, efektīvākais zināmais dabīgais aizsargfiltrs ir SoFiTix, kas sastāv no speciāli sagatavota titāna dioksīda un cinka oksīda. Arī gamma orizanols ir svarīga saules aizsardzības aktīvā izejviela, jo aizsargā pret oksidēšanos, padarot eļļas stabilas, kā arī nostiprina aizsargfiltru darbību. Sīkāk par šīm izejvielām var lasīt sadaļā "sākvielas" pie SoFiTix un gamma orizanols.

Pagatavošanas pakāpe:iesācējiem /ar nelielām iemaņām/ priekšzinātājiemPagatavošanas laiks: 30-40 min.Uzglabāšana: 3 mēnešiDaudzums: 100g       Tauku fāze 20%. Sastāvdaļas Fāze A3 g džodžobas eļļa3 g kokoseļļa2 g aprikožu kaul..
0.00€
Pagatavošanas pakāpe:iesācējiem /ar nelielām iemaņām/ priekšzinātājiemPagatavošanas laiks: 25-30 min.Uzglabāšana: 6 mēnešiDaudzums: 2 gb aizsargzīmuļi pa 7,5 ml      Sauļošanās aizsargzīmulis ir viegli pagatavojams, kā arī ērti lietojama ga..
0.00€
Pagatavošanas pakāpe:iesācējiem /ar nelielām iemaņām/priekšzinātājiemPagatavošanas laiks: 30-40 min.Uzglabāšana: 6 mēnešiDaudzums: 100g      SastāvdaļasKokosa eļļa - 75 g (pasūti šeit)šī sviests - 50 g (pasūti šeit)džodžobas eļļa - 25 ml&nb..
0.00€
Pagatavošanas pakāpe:iesācējiem /ar nelielām iemaņām/ priekšzinātājiemPagatavošanas laiks: 25-30 min.Uzglabāšana: 6 mēnešiDaudzums: 100 ml        Sauļošanās aizsargeļļa ir ļoti viegli un ātri pagatavojama, kā arī ērti lietojama ga..
0.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)