Izvēlne
Jūsu grozs

Aromterapijai

Aromterapijai
Aroma-Liftings, 5ml gludai, maigai ādai 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Ādu konturējoša, bioloģiska liftinga formula visiem ādas tipiem, gludākai, elastīgākai ādai, dziļai ādas reģenerācijai un ādu atjaunošanās procesu stimulēšanai Sastāvā: ģerānija, palmroze, lavanda, laims, Ilang-ilang, ..
6.40€
Aromakmeņi kastītē Aromakmeņu formu veidi ir divi:konuss un lotoss. Pamatiņi ir - gaiši zils, gaiši pelēks un balts. Aromakmens ir balts un bez aromāta. Tas paredzēts, lai varētu pielietot aromterapiju arī tajās telpās, kur dedzināt aromlampiņas ar svecīti  nav iespējams vai nav vēlams..
6.50€
 Arompērlītes, sveramās Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!  Pavisam vienkārši mājas apstākļos pats var pagatavot smaržīgas arompērlītes.  Arompērlītes ieberiet stikla trauciņā ar vāciņu un uzpiliniet uz tām pāris pilienus sev patīkamo ēterisko eļļu vai ēterisko eļļu mai..
1.00€
Lavandas arommaisiņš 10g maisiņš. Lavandas ziediņi satīna maisiņā. Dabiskai bezrūpībai! Iedarbība – nomierina un atslābina gan pieaugušos gan bērnus – rada sapņainu, patīkamu noskaņojumu. Izmantošana – mierīgam nakts miedziņam, svaigam, nomierinošam aromātam mašīnā vai skapī. Pasargā dr..
1.90€
Pie kamīna, 5ml  100% tīru ēterisko eļļu maisījums Sastāvā: Ciedru skujas, baltegle, ciedrs, vetivers, priežu skujas, benzoe ēteriskās eļļas   !!Nelietot iekšķīgi ..
6.00€
Miedziņš, 5ml 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Palīdz nomierināties pēc dienas iespaidiem un sagatavoties nakts mieram. Atslābina un  noņem saspringumu. Labi piemērots arī maziem bērniņiem.  Sastāvā: lavanda, tangerīns, spikenards, apelsīns u.c ēteriskās eļļas. Katrai p..
5.70€
Miers un harmonija, 5ml 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Sastāvā: piparmētra, citronzāle, lavanda, apelsīns, spikenards, litsea u.c. ēteriskās eļļas. Nomierina un harmonizē prātu, domas un izlīdzsvaro enerģētiku. Kliedē satraukumu un iekšēju nemieru. Īpaši piemērota saspringta ..
5.70€
 Mīlīgā,  5ml 100 % ēterisko eļļu maisījums Sastāvā: Ilang ilang, tangerīns, u.c. ēteriskās eļļas Rada maigu, sievišķīgu noskaņu, iekšēju vieglumu un prieku par šo mirkli. Noņem iekšējo saspringumu, atraisa mīlīgu noskaņojumu un veicina vēlmi uz ..
5.00€
Mundrumam, 5ml 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Uzmundrina garastāvokli, paceļ iekšējo tonusu, līdzsvaro enerģētiku un uzlabo koncentrēšanās spējas. Mazina garīgu un fizisku nogurumu. Īpaši piemērota tumšajā gadalaikā, pēcpusdienās.  Sastāvā: litsea, greipfr..
5.40€
 Pirts mikslis, 10ml 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Svaigs, spēcinošs, enerģētiski līdzsvarojošs un stabilizējošs maisījums pirts apmeklējumiem.  Sastāvā: piparmētra, citrons, dižegle, greipfrūts, kadiķis ēteriskās eļļas.   Katrai pudelītei p..
5.80€
Rožu arommaisiņš 5g maisiņš Rožu ziedlapiņas satīna maisiņā. Dabiskai sievišķībai! Iedarbība – atraisa sievišķību un mīlestību, rada dvēseles mieru, mazina izsalkuma sajūtu. Piemīt erotizējoša iedarbība. Izmantošana – burvīgi vieglam aromātam veļas skapī vai mašīnā. Maigam nakts miedziņam..
2.00€
 Skaidrām domām, 5ml 100% tīru ēterisko eļļu maisījums Koncentrē uzmanību un padara skaidru prātu no domu spieta. Piemērota saspringtos garīga darba apstākļos un mācībās, kur nepieciešama koncentrēšanās, spēja būt šeit un tagad, saglabāt pastiprinātu uzmanību. Lieto 2-3 pilienus aromlampiņ..
5.40€
Svečturis Lotoss Lotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāvību. To izmanto gaismas, krāsas, harmonijas, vienotības un mājīguma rituālos. Lotosa zieds kā transformācijas simbols veidojas tādēļ, ka loto..
7.00€
Satya – Super Hit Ražots Indijā  Satya Super Hit vīraka kociņi ir vieni no vispazīstamākajiem un populārākajiem Indijas vīrakiem, tie gadsimtiem ilgi visā pasaulē tiek izmantoti tempļos un meditācijās. Ražoti pēc tradicionālām receptēm un metodēm, kas tikušas nodotas no paaudzes paaudzē. Ka..
1.85€
Vīraka kociņš - Nag Chandan
Nav noliktavā
Nag Chandan   Ražots Indijā  Šis ir īpašs vīraks, kurš tuvina dievišķajam. Tam ir trauksmi mazinošs, nomierinošs efekts. Šī vīraka pamatā ir dārgā sandalkoka eļļa, kas to padarījusi par īpaši iemīļotu un populāru. Šie smarž..
1.85€
Vīraka kociņš - Satya – Natural
Nav noliktavā
Satya – Natural Ražots Indijā  Satya Natural smaržnūjiņas ir vienas no vispazīstamākajiem un populārākajiem Indijas vīrakiem, kas gadsimtiem ilgi visā pasaulē tiek izmantots tempļos un meditācijās un ražotas pēc tradicionālām receptēm un metodēm, kas tikušas nodotas no paaudze..
1.85€
Satya – Rose ražots Indijā Satya Rose smaržnūjiņas ir vienas no vispazīstamākajiem un populārākajiem Indijas vīrakiem, kas gadsimtiem ilgi visā pasaulē tiek izmantots tempļos un meditācijās un ražotas pēc tradicionālām receptēm un metodēm, kas tikušas nodotas no paaudzes paaudzē. &..
1.85€
Vīraku turētājs-lādīte
Nav noliktavā
Vīraku turētājs - lādīte  Izgatavots no Indijas Rožkoka. Koksnes krāsa svārstās no zeltainas līdz brūnai, tas ir ļoti izturīgs pret koku termītiem. No Rožkoka tiek gatavoti arī mūzikas instrumenti. Uz vīraka turētāja - kastītes priekšējās maliņas grezni rotāts gravējums ar attēlotu dzī..
8.20€
Parādīt 1 līdz 18 no 19 (lapuses: 2)