Izvēlne
Jūsu grozs

Jaukas dāvanas

Jaukas dāvanas
Atsvaidzinoša, mitrinoša eļļa ķermenim, 100ml Tonizētai ādai Mitrina ādu un labi iesūcas tajā. Rada un ilgstoši uztur zīdainas ādas sajūtu. Pemērota visiem ādas tipiem ikdienas kopšanā. Naktssveces eļļa stimulē ādas atjaunošanos, nomierina sakairinštu..
8.50€
Mazulītis, masāžas eļļa bērniem īpaši maiga masāžas eļļa jūtīgai ādai. Ļoti labi piemērota zīdainīšu un mazu bērnu jūtīgas ādas dabiskai kopšanai. Iedarbojas sildoši un nomierinoši uz sakairinātu iekaisušu ādu. Sastāvā iekļautais kliņģerīšu ziedu eks..
8.50€
Stearīna svece, balta
Nav noliktavā
Stearīna svece balta, bez aromāta, stikla traukā Indonēzija, roku darbs.  No neatminamiem laikiem, cilvēks iededz sveces svētajās vietās. Daudzās tradīcijās mūsu pasaulē ar svecēm izsaka pateicību par visu. Ar vienkāršu sveces rituālu var sākt un beigt savu dienu. Pats svarīgākai..
8.00€
Stikla dekors - lampiņa
Nav noliktavā
Stikla dekors  12cm diametrs Caurspīdīga, apaļa bumba ar plakanu pamatni un āķīti augšā, to var likt uz kādas virsmas vai iekarināt logā vai kādā telpas vietā. Bumbā var veidot kompozīcijas ar elektrisko tējas svecīti, skaistu ziedu, krāsainiem akmeņiem vai krāsainām smiltīm.  ..
6.00€
Svečturis Lotoss Lotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāvību. To izmanto gaismas, krāsas, harmonijas, vienotības un mājīguma rituālos. Lotosa zieds kā transformācijas simbols veidojas tādēļ, ka loto..
7.00€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)