Izvēlne
Jūsu grozs

Komplekti - Pagatavo pats

Komplekti - Pagatavo pats
Pagatavo pats komplekts„Aizsargājoši lūpu balzāmi” ir ekskluzīvs lūpu balzamu komplekts uz īpaši augstvērtīgas, bioloģiskās, auksti spiestās džodžobas eļļas bāzes. Tas satur izejvielas, no kurām pagatavotie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši, aizsargājoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu zie..
15.00€
 Arompērlītes, sveramās Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!  Pavisam vienkārši mājas apstākļos pats var pagatavot smaržīgas arompērlītes.  Arompērlītes ieberiet stikla trauciņā ar vāciņu un uzpiliniet uz tām pāris pilienus sev patīkamo ēterisko eļļu vai ēterisko eļļu mai..
2.50€
Pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku „Mīkstinoši lūpu balzāmi” ir  lūpu balzamu komplekts uz augstvērtīgu auksti spiesto bio mandeļu un bio kokosa eļļu bāzes. Šie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu ziemā, vasarā un vējainā laikā. Komplektā esošās, augs..
14.50€
Pagatavo pats komplekti Vannas burbuļbumbas Ideāls komplekts tiem, kas vēlas paši izmēģināt gatavot dabīgu kosmētiku un burvīga dāvana tiem, kam patīk visu ko gatavot pašiem, kā arī piemērots gan nelielām ballītēm kā tematiska meistarklase, kad ir vēlme kopīgi rosīties, izmēģināt pagatavos ko jaun..
17.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)