Izvēlne
Jūsu grozs

Mīkstinoši lūpu balzāmi - pagatavo pats

Mīkstinoši lūpu balzāmi - pagatavo pats
Mīkstinoši lūpu balzāmi - pagatavo pats
14.50€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 1067

Pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku

„Mīkstinoši lūpu balzāmi” ir  lūpu balzamu komplekts uz augstvērtīgu auksti spiesto bio mandeļu un bio kokosa eļļu bāzes. Šie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu ziemā, vasarā un vējainā laikā. Komplektā esošās, augstvērtīgās, auksti spiesto mandeļu  un kokosa eļļu BIO kombinācija mīkstinās un nodrošinās ilgstošu mitrinātu lūpu sajūtu. Kakao sviests bagātīgi baros un pasargās no mitruma zudumiem, bet bišu un karnauba vaski aizsargās pret aukstumu un citiem kairinājumiem. Komplekta sastāvdaļu attiecības garantē patīkamu, maigu lūpu balzāma konsistenci, kas viegli klājas un izcili rūpējas par jūsu lūpu ādu. Gatavos lūpu balzamus varēs droši lietot gan bērni, gan pieaugušie. 


Šāds komplekts var būt burvīga dāvana tiem, kam patīk izmēģināt visu ko gatavot pašiem, gan nelielām ballītēm kā tematiska meistarklase, kad ir vēlme kopīgi rosīties, izmēģināt pagatavos ko jaunu, interesantu un galvenais, pēc tam lietot veselīgu produktu savai ādai. 


Komplektā paredzēts pagatavot 3 lūpu balzāmus izskrūvējamos lūpuzīmuļos un 3 mazliet mīkstākas konsistences lūpu balzāmus trauciņos ar vāciņu. Kā tas paveicams, soli pa solim lasiet pagatavošanas aprakstā, kas pievienots pie komplekta.Komplektā ietilpst
Bišu vasks, karnauba vasks, 
auksti spiestu BIO mandeļu un kokosa eļļu maisījums, kakao sviests. 3 gb. lūpu zīmuļi 5 ml, 3 gb. lūpu balzāmu trauciņi 5 ml. Detalizēts gatavošanas un lietošanas ieteikumu apraksts. (skatīt "citas bildes") un 6 uzlīmītes.Darbam būs nepieciešams
Maza (ļoti maza :)) karstumizturīga bļodiņa vai stikla burciņa kausēšanai. Katliņš karstā ūdens peldei. Karotīte vai koka irbulītis maisīšanai.


Uzmanību!! Bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, darboties tikai kopā ar pieaugušajiem, jo darbošanās procesā ir apdedzināšanās un applaucēšanās risks.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi