Izvēlne
Jūsu grozs

Svaiga kosmētika

Svaiga kosmētika

Svaiga dabiskā kosmētika


Svaigu un dabisku kosmētiku gatavot pašam ir vienreizējs un aizraujošs hobijs. Dažu sastāvdaļu kopums var uzburt brīnišķīgus krēmus, losjonus, želejas vai vannas eļļas. Ar nelielām pamatzināšanām par kosmētikas iedarbību uz ādu, produktu sastāvdaļām un to īpašībām, jūs varat savu īpašo ķermeņa, ādas un matu kopšanas kosmētiku pagatavot paši.

Kas ir svaiga, dabiska  kosmētika


Svaiga, dabiska kosmētika ir tāda, kuras sastāvā tiek izmantotas dabiskas sastāvdaļas, bez sintētiskām piedevām: silikoniem, parabēniem, sintētiskiem aromātiem un krāsvielām. Tā ir kosmētika, kuras derīguma termiņš pārsvarā nav vairāk par 3 - 6 mēnešiem un to visbiežāk ir ieteicams uzglabāt ledusskapī. Derīguma termiņa rādītāji ir atkarīgi no sastāvā esošajām vielām. Šo brīnišķīgo, ādai patīkamo kosmētiku var pagatavot arī katrs pats.

No kā tā sastāv?


Svaigu, dabisko kosmētiku gatavo no augu eļļām, sviestiem un vaskiem, kombinējot ar augu izcelsmes sākvielām (sinonīms izejvielām): emulgatoriem, recinātājiem, hidrolātiem u.c. Papildus vērtību un efektivitāti piešķir ar tinktūrām, ekstraktiem, ēteriskajām eļļām, augu izcelsmes aktīvām vielām (piem.: medus, hyaluronskābe, glicerīns, dažādi vitamīni: E-vitamīns, D-pantenols u.c.). Derīguma termiņa pagarināšanai izmanto dabiskus, maigus konservantus, kas ir atļauto vielu sarakstā BIO kosmētikas ražošanā (alkohols, dažādas dabas izcelsmes skābes un smaržvielas, un to kombinācijas, piem. Rokonsals vai Biokons).


Laipni lūgti dabiskajā skaistuma pasaulē, darbosimies kopā!

Kosmētiku gatavot pašam ir vērtīgi, veselīgi, izdevīgi un visbeidzot arī ļoti interesanti. Ir vairāki iemesli, kāpēc to izmēģināt un varbūt iesaistīt šo nodarbi savā ikdienā, tāpat kā veselīga ēdiena gatavošanu ģimenei vai citas pašgatavotas ikdienā nepieciešamas lietas. Var vilkt daudz paralēles ar..
0.00€
Gadsimtiem ilgi cilvēki gatavoja sev kosmētiku paši, zināja dabas gudrības un nodeva tās no paaudzes uz paaudzi. Rūpnieciskais laikmets ir ieviesis šajā dabiskajā procesā savas korekcijas, dabiskās un pašsaprotamās lietas, kuras kādreiz zināja visi, šobrīd zina retais. Kas kādreiz likās pašsaprotams..
0.00€
Parādīt 1 līdz 2 no 2 (lapuses: 1)