Izvēlne
Jūsu grozs

Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens

Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
Svaigas dabiskās kosmētikas gatavošanas fenomens
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: bb495

Gadsimtiem ilgi cilvēki gatavoja sev kosmētiku paši, zināja dabas gudrības un nodeva tās no paaudzes uz paaudzi. Rūpnieciskais laikmets ir ieviesis šajā dabiskajā procesā savas korekcijas, dabiskās un pašsaprotamās lietas, kuras kādreiz zināja visi, šobrīd zina retais. Kas kādreiz likās pašsaprotams un dabisks, tas šodien bieži ievieš šaubas un neticību. Cilvēce no dabas procesiem ir tik attālinājusies, ka pati nespēj uzņemties par sevi atbildību. Bet kurš gan cits, kā mēs katrs pats varam būt atbildīgi par savu veselību? Tikai mēs katrs pats varam atbildēt par to ko ēdam, dzeram, smērējam uz ādas, ar ko mazgājamies. Tā ir vislielākā atbildība kāda var būt, viss ko mēs uzņemam caur muti vai ādu nonāk organismā un no tā tiek veidotas jaunās šūnas.

 

   Ja pieskaramies nedaudz fizioloģiskajiem procesiem organismā, vai jūs zināt, ka katru dienu organisms ražo 100 miljonu jaunu šūnu? Tātad, ar katru ēdienreizi, higiēnu un principā ar katru mūsu  ieelpu un kustību tiek noteikta jauno šūnu kvalitāte, tiek likti pamati jaunam, atjaunotam organismam.

 

  Tur arī slēpjas viss dabiskuma fenomens. Par to, ka mājās, ar mīlestību gatavotai maltītei ir pilnīgi cita vērtība, nešaubās neviens sevi un ģimeni mīlošs cilvēks. Šādai maltītei ir nevien cita garša, bet arī cita enerģētiskā vērtība, jo tiek gatavots tieši un konkrēti ar domu par tiem cilvēkiem, kas to ēdīs, tiek ielikta mīlestība un domas par to, lai ģimene būtu paēdusi, vesela, stipra un laimīga. Varbūt ne vienmēr šādas domas ir apzinātas, bet šo informāciju nes līdzi mīlestība. Ne velti saka, ka ēdiens jāgatavo ar gaišām domām un labā noskaņojumā. 

 

 

 

  Tieši tāds pats efekts ir arī pašgatavotai, dabiskai kosmētikai. Šo enerģētisko vērtību, ko katrs ieliek pašgatavotās lietās nevar aizstāt ne ar ko citu. Pašam gatavojot,  jebkurš produkts jau no sākuma nes līdzi informāciju par tā pagatavotāju, jo tas ir ielicis produktā savu attieksmi, domas, sajūtas, kā arī informāciju par produkta lietotāju. Ja gatavo konkrētam cilvēkam, vienalga sev pašam, bērniem vai mīļotam cilvēkam, procesa gaitā produktā nonāk arī informācija par tā lietotāju, viņa vajadzībām, varbūt pat kādām problēmām, kas būtu jāatrisina ar konkrēto produktu. Rezultātā katrs pagatavotais produkts ir enerģētiski iedarbīgāks un līdz ar to arī efektīvāks tīri fiziski.

 

  Šodien dabiskai kosmētikai ir pilnīgi citas prasības nekā tas bija pirms desmit un vairāk gadiem. Smagnēju, ziedēm līdzīgu krēmu vietā, kuriem bija arī augsts emulgatoru saturs, tiek pieprasītas vieglas, elastīgas un uz ādas fizioloģiju orientētas formulas. Modernā, dabiskā kosmētikā izmanto svaigas sastāvdaļas un tādus augsto tehnoloģiju fermentus kā liposomas, hialuronskābi, kā arī pēc to iedarbības spektriem rūpīgi izvēlētas eļļas. Netiek izcelts vairs tikai viens vienīgs ferments, bet gan visu komponentu saspēle vienā receptūrā. Dabiskā svaigā kosmētika bez konservantiem ir uzglabājama ledusskapī pāris nedēļas, bet ar maigiem, dabiskiem konservantiem līdz četriem mēnešiem. Ilgāku derīguma termiņu negarantē neviens dabiskas izcelsmes konservants.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi