Izvēlne
Jūsu grozs

Augu apraksti

Augu apraksti

Augi ir cilvēces dzīvības pamats. No tiem iegūst visu nepieciešamo gan veselībai, gan kosmētikai, gan fiziskām un garīgām ērtībām. Augu valsts daudzveidība uz visas plašās mūsu zemītes ir grūti aptverama. Augi ir mums visapkārt, pamaniet tos, izmantojiet viņu unikālās īpašības un daudzveidīgo iedarbību spektru. Dažādi augi un to raksturojumi atrodami sadaļā Augi. Augu sadaļa, tāpat kā vairums sadaļu šajā mājaslapā, tiek nepārtraukti papildināta ar jauniem aprakstiem.

Lietojamā auga daļa: ziediIedarbība veselībā: Nomierina kuņģi, - tinktūra 30-50 pil. uz glāzi auksta ūdens. Apiņu spilveni vai maisiņi veicina miegu, gulēt 2 nedēļas, tad  jāmaina. Nomierinoša tēja; vīriešiem mazina kāri uz alkoholu. Iedarbība kosmētikā:Ārstnieciskas, n..
0.00€
KliņģerīteLietojamā auga daļa: ziedi, ziedlapiņasIedarbība veselībā: Aizkuņģa dziedzerim lieto svaigā veidā, piespiež to strādāt, smalcina akmeņus. Žāvēti augi ir žults dzenoši.Kakla skalošanai kliņģerīšu tinktūru atšķaida ar ūdeni.  Iedarbība kosmētikā:Savelkoša, dziedējoša..
0.00€
Parādīt 1 līdz 2 no 2 (lapuses: 1)