Izvēlne
Jūsu grozs

Attīroša kosmētika

Attīroša kosmētika

Šampūni, dušas želejas, sejas tīrīšanas līdzekļi, ziepes.......tas viss un vēl daudz kas cits pieder pie attīrošās kosmētikas un ir pagatavojams pašu rokām. Šajā sadaļā atradīsi atbildes uz jautājumiem: Kas ir Tenzīdi Kāda ir tenzīdu iedarbība Kā plānot un pagatavot tenzīdu bāzes maisījumu Kā gatavo šampūnus, dušas želejas un citus mazgājamos līdzekļus. Attīrošās kosmētikas sākvielu aprakstus atradīsiet sadaļā Sākvielas. Iemācies un izproti attīrošās kosmētikas gatavošanas pamatprincipus un varēsi pagatavot sev daudz un dažādus maigus, nekairinošus mazgāšanās līdzekļus visai ģimenei, katra individuālajām ādas un matu vajadzībām. Kā arī iepriecināt draugus un radus ar jaukām, pašgatavotām dāvaniņām. Visiem tiem, kas vispirms vēlas izmēģināt šo produktu gatavošanu kopā ar Calendulu, plānojam arī regulāras apmācības par šo tēmu. Lai veicas tīrības pasaules atklāšanā! :)

Attīrošā kosmētika sastāv no vairākām pamatsastāvdaļām un arī papildus aktīvām vielām, kas to padara bagātīgāku un kopjošāku. Visiem tīrošajiem līdzekļiem ir pamatā līdzīgas sastāvdaļas, kuras šeit ir uzskaitītas ŪdensVisa pamatā attīrošajā kosmētikā ir ūdens. Ļoti labi var izmantot gan negāzēt..
0.00€
Kas ir tenzīdi?Lai tīrītu ādu un matus mums ir nepieciešami tensīdi. Tensīdi, tāpat kā emulgatori, ir „virsmaktīvās substances”,Tenzīdi ir vielas, kas vienlaicīgi satur vienu hidrofīlu (ūdeni piesaistošu) un vienu hidrofobu (ūdeni atgrūdošu, jeb lipīdu piesaistošu) daļiņu. Tās ir virsmaktīvās vielas..
0.00€
Vispārināti tomēr nevar teikt, ka kāds šampūns ir slikts, jo tas satur anjonisku vai katjonisku tenzīdu. Tas atkarīgs gan no tā, kāda ir tenzīdu kombinācija gan arī no tā kādi tenzīdi no katras grupas ir izvēlēti. Katrā no četrām grupām ir atrodami maigāki un saudzīgāki tenzīdi. Tomēr, ja ir no..
0.00€
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)