Izvēlne
Jūsu grozs

Ciedrs BIO, ēteriskā eļļa, Atlass

Ciedrs BIO, ēteriskā eļļa, Atlass
Ciedrs BIO, ēteriskā eļļa, Atlass
4.10€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0114

Pieejamie varianti

100% tīra ēteriskā eļļa,

Latīniskais nosaukums: Cedrus atlantica

Izcelsme: Atlasa kalni

Ieguves veids: destilācija

Var lietot iekšķīgi

 Ciedrs BIO ēteriskā eļļa

Ciedra ēteriskajai eļļai ir sildošs zemes un koka aromāts, kas nomierina un stabilizē. Vārds ciedrs nāk no arābu valodas vārda „kedron”, kas nozīmē „spēks”. To iegūst no ciedra koka mizas. Ciedra ēterisko eļļu izmantoja jau ļoti sen, par to ir liecības no šumeru, ēģiptiešu un tibetiešu rakstiem. 

Pielietojums kosmētikā

Ciedra ēteriskā eļļa ir vērtīgs līdzeklis matu un ādas kopšanā, īpaši piemērota taukainai ādai. Tā stiprina matu saknes, palīdz pret matu izkrišanu un blaugznām. Noder piaknes, psoriāzes un ekzēmu ārstēšanā. 

Iedarbība uz veselību, pielietojums sadzīvē

Ciedra ēteriskā eļļa ir ar augstu seskviterpēnu saturu. Šīs ēteriskajā eļļā esošās daļiņas ķermeņa šūnas apgādā ar skābekli, kas sekmē toksīnu izvadīšanu un veicina cirkulāciju, tādēļ ciedra ēteriskā eļļa ir spēcīgs līdzeklis limfas plūsmas uzlabošanai un celulīta mazināšanai. Tā arī ārstē elpceļu slimības un sakārto organisma pašregulācijas spējas. 

Noder kukaiņu aizbaidīšanai no dzīvojamās telpas.

Enerģētiskā un maģiskā iedarbība

Likvidē sastrēguma procesus organismā un enerģētiskajā laukā. Ciedra ēteriskā eļļa vairo drošības sajūtu, sekmē jaunas enerģijas pieplūdi, attīra un atjauno auru. Palīdz gūt ticību saviem spēkiem un attīsta spējas pareizi novērtēt savu rīcību. Pastiprina juteklisko uztveri, piepilda ķermeni ar enerģiju, uzbudina un sasilda.  

UZMANĪBU nav ieteicama lietot:  

Vēža slimniekiem, kurus ārstē ar ķīmisko terapiju.

Grūtniecības laikā.

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi