Izvēlne
Jūsu grozs

Komplekti - pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku

Komplekti - pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku


"Pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku" komplekti ir:

ideāli piemēroti tiem kas vēlas paši izmēģināt kā ir gatavot dabīgu kosmētiku, pirms iepērk visu nepieciešamo aprīkojumu.

- burvīga dāvana tiem, kam patīk visu ko izmēģināt gatavot pašiem savām rokām un zināt, kas "lācītim ir vēderā".

- laba aktivitāte nelielām ballītēm kā tematiska meistarklase, kad ir vēlme kopīgi rosīties, izmēģināt pagatavos ko jaunu, interesantu un galvenais, pēc tam lietot tiešām dabīgu un veselīgu produktu savai ādai. 

Pagatavo pats komplekts„Aizsargājoši lūpu balzāmi” ir ekskluzīvs lūpu balzamu komplekts uz īpaši augstvērtīgas, bioloģiskās, auksti spiestās džodžobas eļļas bāzes. Tas satur izejvielas, no kurām pagatavotie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši, aizsargājoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu zie..
15.00€
Pagatavo pats 100% dabīgu kosmētiku „Mīkstinoši lūpu balzāmi” ir  lūpu balzamu komplekts uz augstvērtīgu auksti spiesto bio mandeļu un bio kokosa eļļu bāzes. Šie lūpu balzāmi ir īpaši kopjoši un palīdz pret lūpu sprēgāšanu ziemā, vasarā un vējainā laikā. Komplektā esošās, augs..
14.50€
Pagatavo pats komplekti Vannas burbuļbumbas Ideāls komplekts tiem, kas vēlas paši izmēģināt gatavot dabīgu kosmētiku un burvīga dāvana tiem, kam patīk visu ko gatavot pašiem, kā arī piemērots gan nelielām ballītēm kā tematiska meistarklase, kad ir vēlme kopīgi rosīties, izmēģināt pagatavos ko jaun..
17.00€
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)