Izvēlne
Jūsu grozs

Jaukas dāvanas

Jaukas dāvanas
Atsvaidzinoša, mitrinoša eļļa ķermenim, 100ml Tonizētai ādai Mitrina ādu un labi iesūcas tajā. Rada un ilgstoši uztur zīdainas ādas sajūtu. Pemērota visiem ādas tipiem ikdienas kopšanā. Naktssveces eļļa stimulē ādas atjaunošanos, nomierina sakairinštu..
16.00€
Kristāla svečturis Lotoss Elegants, grezns, paskaini mirdzošs,  stikla kristāla svečturis tējassvecītei vai svecēm līdz 4 cm diametrā. Svečtura izmērs: 11x5,5 cmLotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāv..
20.00€
Mazulītis, masāžas eļļa bērniem īpaši maiga masāžas eļļa jūtīgai ādai. Ļoti labi piemērota zīdainīšu un mazu bērnu jūtīgas ādas dabiskai kopšanai. Iedarbojas sildoši un nomierinoši uz sakairinātu iekaisušu ādu. Sastāvā iekļautais kliņģerīšu ziedu eks..
16.00€
Svečturis Lotoss Lotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāvību. To izmanto gaismas, krāsas, harmonijas, vienotības un mājīguma rituālos. Lotosa zieds kā transformācijas simbols veidojas tādēļ, ka lotosa augs..
10.20€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)