Izvēlne
Jūsu grozs

Arommaisiņi

Arommaisiņi
Arompērlītes organzas maisiņā
Ir Noliktavā
 Arompērlītes organzas maisiņā  Dabīgi aromatizētāji, kas piesūcināti ar 100% tīrām ēteriskajām eļļam. Ir pieejami 8 dažādi aromātu veidi: uzmundrinošs, līdzsvarojošs, maigs, mīlīgs, dzirkstošs, rožu dārzs, īpašais Ziemassvētku aromāts, kas radīs īstu svētk..
1.00€
 Arompērlītes, sveramās Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!  Pavisam vienkārši mājas apstākļos pats var pagatavot smaržīgas arompērlītes.  Arompērlītes ieberiet stikla trauciņā ar vāciņu un uzpiliniet uz tām pāris pilienus sev patīkamo ēterisko eļļu vai ēterisko eļļu mai..
1.00€
Lavandas arommaisiņš 10g maisiņš. Lavandas ziediņi satīna maisiņā. Dabiskai bezrūpībai! Iedarbība – nomierina un atslābina gan pieaugušos gan bērnus – rada sapņainu, patīkamu noskaņojumu. Izmantošana – mierīgam nakts miedziņam, svaigam, nomierinošam aromātam mašīnā vai skapī. Pasargā dr..
1.90€
Rožu arommaisiņš 5g maisiņš Rožu ziedlapiņas satīna maisiņā. Dabiskai sievišķībai! Iedarbība – atraisa sievišķību un mīlestību, rada dvēseles mieru, mazina izsalkuma sajūtu. Piemīt erotizējoša iedarbība. Izmantošana – burvīgi vieglam aromātam veļas skapī vai mašīnā. Maigam nakts miedziņam..
2.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)