Izvēlne
Jūsu grozs

Aroma-aksesuāri

Aroma-aksesuāri
 Aromakmeņi Aromakmens ir bez aromāta un ir paredzēts, lai varētu pielietot aromterapiju arī tajās telpās, kur dedzināt aromlampiņas nav iespējams vai nav vēlams intensīvs aromāts. Ēteriskās eļļas izdalās pamazām un aromāts ir daudz maigāks un mazāk intensīvs, nekā lietojot aromlampiņas, totie..
6.50€
 Arompērlītes, sveramās Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!  Pavisam vienkārši mājas apstākļos pats var pagatavot smaržīgas arompērlītes.  Arompērlītes ieberiet stikla trauciņā ar vāciņu un uzpiliniet uz tām pāris pilienus sev patīkamo ēterisko eļļu vai ēterisko eļļu mai..
2.50€
Kristāla svečturis Lotoss Elegants, grezns, paskaini mirdzošs,  stikla kristāla svečturis tējassvecītei vai svecēm līdz 4 cm diametrā. Svečtura izmērs: 11x5,5 cmLotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāv..
20.00€
Svečturis Lotoss Lotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāvību. To izmanto gaismas, krāsas, harmonijas, vienotības un mājīguma rituālos. Lotosa zieds kā transformācijas simbols veidojas tādēļ, ka lotosa augs..
10.20€
Nag Champa Agarbatti 8gb Ražots Indijā Nag Champa ir rokām darināts ziedu, garšvielu un sveķu maisījums. Dabiskās sastāvdaļas - garšaugi, sveķi un masala - tiek sajaukti līdz pilnībai, lai radītu nomierinošu aromātu. Šis aromātiskais vīraks ar savu zemes saldo aromātu uzlabos jebkuru noskaņu vai..
1.65€
Trauciņš deguna inhalatoramDeguna inhalators paredzēts ēterisko eļļu ieelpošanai, ērtai lietošanai terapijas nolūkos. To iesaka lietot gan profilaktiskos nolūkos, gan terapeitiski. Katrs mazais inhalators sastāv no četrām daļām:1. inhalatora trubiņa ar atvērumiem tās augšpusē.2. uzskrūvējams vā..
1.25€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)