Izvēlne
Jūsu grozs

Aroma-aksesuāri

Aroma-aksesuāri
Aromakmeņi kastītē Aromakmeņu formu veidi ir divi:konuss un lotoss. Pamatiņi ir - gaiši zils, gaiši pelēks un balts. Aromakmens ir balts un bez aromāta. Tas paredzēts, lai varētu pielietot aromterapiju arī tajās telpās, kur dedzināt aromlampiņas ar svecīti  nav iespējams vai nav vēlams..
6.50€
 Arompērlītes, sveramās Lieliska dāvana sev un saviem mīļajiem!  Pavisam vienkārši mājas apstākļos pats var pagatavot smaržīgas arompērlītes.  Arompērlītes ieberiet stikla trauciņā ar vāciņu un uzpiliniet uz tām pāris pilienus sev patīkamo ēterisko eļļu vai ēterisko eļļu mai..
1.00€
Svečturis Lotoss Lotosa zieds ir transformācijas simbols - no tumsas gaismā, no neziņas sapratnē un viedumā, uz iekšēju harmoniju, mieru un paļāvību. To izmanto gaismas, krāsas, harmonijas, vienotības un mājīguma rituālos. Lotosa zieds kā transformācijas simbols veidojas tādēļ, ka loto..
7.00€
Nag Champa Agarbatti Ražots Indijā Nag Champa ir rokām darināts ziedu, garšvielu un sveķu maisījums. Dabiskās sastāvdaļas - garšaugi, sveķi un masala - tiek sajaukti līdz pilnībai, lai radītu nomierinošu aromātu. Šis aromātiskais vīraks ar savu zemes saldo aromātu uzlabos jebkuru noskaņu vai vid..
1.85€
Vīraku turētājs - lādīte  Izgatavots no Indijas Rožkoka. Koksnes krāsa svārstās no zeltainas līdz brūnai, tas ir ļoti izturīgs pret koku termītiem. No Rožkoka tiek gatavoti arī mūzikas instrumenti. Uz vīraka turētāja - kastītes priekšējās maliņas grezni rotāts gravējums ar attēlotu dzīvības k..
8.20€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)