Izvēlne
Jūsu grozs

Maisiņi un spilventiņi

Maisiņi un spilventiņi

Dažādi, dabīga materiāla spilventiņi un maisiņi veselīgu, smaržīgu un interesantu dāvaniņu pagatavošanai vai iepakošanai.

8x22 cmGareni lina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, šie  smaržspilventiņi noderēs guļamistabai, auto, drēbju skapim, veļas lādei. Maisiņu variet iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, 15min. kārtīgi nogludināt un  pildīt ar   smaržīgu zi..
0.60€
 8x8 cm Mazi, krāsaini lina vai kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un..
0.50€
15x18 cm Nelieli lina un kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem, lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un  ..
0.70€
 17x22 cmLina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, lai veidotu dekoratīvus un veselīgus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei.  Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un pil..
0.90€
Klipši maisiņu aizdarei Dažāda izmēra klipši iepakojuma maisiņu ērtākai un kvalitatīvākai aizdarei. Klipši pieejami divās krāsās – zelta un baltā, iepakojumos pa 10gb vai 100gb. Pieejami sekojoši izmēri: Mazie klipši – savilktai maisiņu aizda..
0.35€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)