Izvēlne
Jūsu grozs

Kosmētikas iepakojums

Kosmētikas iepakojums
Brūna stikla pudelīte ar uzgriežamu vāciņu 1,5ml Izmanto ēterisko eļļu, smaržeļu paraugiem.   Ražots Vācijā  ..
0.60€
 Trauciņš acu ēnām, caurspīdīgs 5ml Neliels trauciņš kurā var iepildīt birstošās acu ēnas. Ir iespējams izņemt starpvāciņu un izmantot presētām acu ēnām.   ..
0.85€
Aerosola smidzinātājpumpītis degunam DIN 18
Nav noliktavā
 Aerosola smidzinātājpumpītis degunam, piemērots DIN 18 pudelītēm. Ļoti ērts smidzinātājpumpītis izmantojams degunā pūšamām eļļām, aerosoliem - iesnām, attīrīšanai, skalošanai.  ..
0.00€
 Balts, glancēts plastmasas krēma trauciņš ar uzgriežamu vāciņu.  45ml, 100ml Zema forma, ērti lietojams skrubīšiem, arī kāju un roku krēmiem, un citai kosmētikai...
0.90€
Brūnā stikla krēma trauks
TOP
Brūnā stikla krēma trauks   Labi noder dažādu krēmu, želeju, sviestu, skrubīšu, u.c. kosmētikas produktu uzglabāšanai  ..
0.95€
Brūnā stikla pudelīte DIN18, bez vāciņa
TOP
Brūnā stikla pudelīte DIN18. Vāciņi jāiegādājas atsevišķi - pieejami vāciņi bez pilienu ieliktņa, ar mazo pilienu ieliktni kā arī vāciņi ar dažāda izmēra pipetēm . Vairāk informācijas šeit...
0.36€
8x22 cmGareni lina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, šie  smaržspilventiņi noderēs guļamistabai, auto, drēbju skapim, veļas lādei. Maisiņu variet iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, 15min. kārtīgi nogludināt un  pildīt ar   smaržīgu zi..
0.60€
 8x8 cm Mazi, krāsaini lina vai kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un..
0.50€
15x18 cm Nelieli lina un kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem, lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un  ..
0.70€
 17x22 cmLina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, lai veidotu dekoratīvus un veselīgus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei.  Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un pil..
0.90€
 Indikatorpapīrs pH 1-11 līmeņa noteikšanai kosmētikas produktos ..
10.80€
Klipši maisiņu aizdarei Dažāda izmēra klipši iepakojuma maisiņu ērtākai un kvalitatīvākai aizdarei. Klipši pieejami divās krāsās – zelta un baltā, iepakojumos pa 10gb vai 100gb. Pieejami sekojoši izmēri: Mazie klipši – savilktai maisiņu aizda..
0.35€
Krēma trauciņi, Grieta
Ir Noliktavā
Krēma trauciņš, Grieta 5ml, 30mlBalti glancēts, plastmasas trauciņš ar dubultu sieniņu un iekšvāciņu. Trauciņa iekšējais dibentiņš ir ieapaļš. ..
0.90€
Laboratorijas termometrs  no -10* līdz 110*  Stikla korpuss plastmasas kastītē, nav paredzēts maisīšanai...
6.00€
 Krāsaini lūpu balzāmu trauciņi Zilā un dzeltenā krāsā, lieliski noder vasaras kosmētikas komplektos.  Tilpums apm. 7ml..
0.85€
Lūpu balzāmu trauciņš, 7ml
TOP
Lūpu balzāmu trauciņš Balts, tilpums 7ml..
0.60€
Parādīt 1 līdz 18 no 35 (lapuses: 2)