Izvēlne
Jūsu grozs

Krāsainā vizla

Krāsainā vizla
"Bronzas" vizla  INCI: Mica, Iron Oxide Mirdzoša bronzas krāsviela, kas piešķirs vasarīgu mirdzumu tonāliem pūderiem, pēc sauļošanās krēmiem un vaigu sārtumiem. Lieliski piemērota arī lūpu dekoratīvai kosmētikai. Var lietot arī tīrā veidā uz ādas. Paredzēta lietošanai uz lūpām, acīm..
1.00€
 Dzeltenā vizla INCI:Titanium Dioxide, C.I Pigment Yellow 100, Butene  Spilgti dzelteni krāsviela ar nelielu mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai, lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uzgriežamu vā..
1.20€
"Pērļu baltā" vizla INCI: Mica, Titanium Dioxide Caurspīdīga balta krāsviela ar skaistu pērļainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas – arī kā acu ēnas. Ņemot vērā krāsas caurspīdīgumu, jaucot kopā ar pigmentiem vai tumšākām vizlām, tā tikai mazliet atšķaida..
0.90€
Rozā vizla
Ir Noliktavā
Rozā vizla  INCI: Mica, Titanium Dioxide, Carmine   Spilgti rozā krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Satur karmīnu, tāpēc jāizvairās to lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmēti..
1.10€
Sarkanā vizla INCI: Mica, Titanium Dioxide,  Pigment Red 57, Butene, Homopolymer, hydrogenated Polybutene     Intensīva pulverveida sārti rozīga krāsviela ar izteiktu mirdzumu. Ļoti hidrofobiska un ilgnoturīga. Ņemot vērā krāsvielas stiprumu, vēlamā toņa sasniegšanai ir ne..
1.20€
Vīna sarkanā vizla  INCI: Mica, Ferric Oxide  Vīna sarkana krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmētikas pagatavošanai. &n..
1.15€
Violeti baltā efektvizla  INCI: Mica, Titanium Dioxide   Ļoti smalka balta krāsviela, kas uzklājot demonstrē zīdainu violeta efekta mirdzumu. Jo tumšāks pamattonis, kuram virsū tiek uzklāta krāsviela, jo izteiktāks violetais mirdzums. Var lietot arī tīrā veidā uz ādas. Ideāli d..
1.30€
Violeti sarkanā vizla
Ir Noliktavā
 Violeti sarkanā vizla INCI: Mica,Ferric Oxide Violeti sarkana (ķiršu sarkana) krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmētikas pag..
1.10€
 Zaļā vizla INCI:Titanium Dioxide, Chromum  Spilgti zaļa krāsviela ar perlmutra mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem.  Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uzgriežamu vāciņu. Tilpums trauciņā v..
1.40€
 Zelta zvaigžņu vizla INCI: Mica, Iron Oxides Zeltīta krāsviela ar izteiktu zvaigžņu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz acīm, sejas un nagiem. Daļiņu lielums 40-60 mikroni, daudzums līdz 100%. Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uzgriežamu v..
1.10€
 Zilā vizla INCI: MICA, Titanium Dioxide, Ferric Ferrocyanide   Spilgti zila krāsviela ar perlmutra mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem.     Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uz..
1.30€
Parādīt 1 līdz 11 no 11 (lapuses: 1)