Izvēlne
Jūsu grozs

BIO kvalitāte

BIO kvalitāte
  100% tīra ēteriskā eļļa 7-kārt destilēta INCI: Citrus sinas sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Salds, izteikts apelsīnu aromāts stimulē nervu sistēmu, palīdz stresa situācijās. Noņem depresiju un stipru nogurumu. Sa..
1.60€
100% tīra ēteriskā eļļaIzcelsmes valsts: JavaINCI: Cymbopogon winterianusIeguve: tvaika destilācija no auga lapāmVar lietot iekšķīgi.Citronellas ēteriskā eļļa nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču patiesībā tā pieder pie ģerāniju dzimtas. Tai ir saldens, svaigs, vi..
2.85€
100% tīra ēteriskā eļļaINCI:Cymbopogon flexuosusIzcelsmes valsts: IndijaVar lietot iekšķīgi Citronzāles ēteriskā eļļa ir antiseptiska ar dezinficējošām īpašībām. Šo ēterisko eļļu pielieto gan medicīnā, gan daudzu kosmētisko produktu ražošanā. Tai piemīt citronam līdzīgs aromāts. ..
4.25€
100% tīra ēteriskā eļļa  INCI: Melaleuca Alternifolia  Izcelsme:Austrālija  Tējaskoka ēteriskā eļļa tiek iegūta ar tvaika destilāciju no tējaskoka  lapām. Tējaskoka eļļa ir viens no līderiem starp daudzām citām ēteriskām eļļām, tai ir plašs pielietojuma klāsts medicīnā ..
3.25€
100% tīra ēteriskā eļļa,Latīniskais nosaukums: Cedrus atlanticaIzcelsme: Atlasa kalniIeguves veids: destilācijaVar lietot iekšķīgi Ciedrs, ēteriskā eļļaCiedra ēteriskajai eļļai ir sildošs zemes un koka aromāts, kas nomierina un stabilizē. Vārds ciedrs nāk no arābu valodas vārda „kedron”, kas no..
3.80€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)