Izvēlne
Jūsu grozs

Tradicionālās ieguves

Tradicionālās ieguves
Anīss, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Pimpinella anisum Izcelsmes valsts: Spānija   Anīsa ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgas tonizējošas, antiseptiskas īpašības. Tā ir ieteicama, lai noņemtu depresiju, stresu, nervozitāti, (raudāšanu bērniem, uzbudināmību pieaugu&sca..
5.00€
Apelsīna ēteriskā eļļa, 7x destilēta
TOP
100% tīra ēteriskā eļļa 7-kārt destilēta INCI:Citrus sinensis  Izcelsmes valsts: Brazīlija Ieguves metode: auksti spiesta no augļu mizas. Apelsīna ēteriskā eļļa Kliedē depresiju, nemieru, uzbudinājumu, bailes. Noder, ja ir nosliece uz raudulību. Novērš nevēlamus stāvokļus prāt..
2.45€
Baltegle, 100% ēteriskā eļļa INCI: Albies Pectinata Izcelsmes valsts: Krievija Ieguve: destilācija no skujām Jau no seniem laikiem ir pazīstamas Baltegles ēteriskās eļļas dziedinošās īpašības. To izmantoja atvērtu brūču, apdegumu, apsaldējumu, locītavu reimatisma un citu saslim&s..
2.60€
100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts: Kamerūna INCI: Okimum basilikum Ieguve: tvaika destilācija no visa auga Bazilika ēteriskā eļļa spēcina nervu sistēmu, mazina stresu un depresiju, kliedē baiļu sajūtu, gaisina aizvainojumu. Uzlabo garastāvokli, iedarbojas atsvaidzinoši un stimulējoši. ..
3.00€
100 % tīra ēteriskā eļļa, Benzoe  INCI: Styrax tonkinensis  Izcelsme: Taizeme Ieguve:ekstrakcija no auga sveķiem. Pēc konsistences atgādina biezu sīrupu. Benzoe ēteriskās eļļas aromāts ir bagātīgs, silts un spēcinošs. Iedarbojas nomierinoši, mazina stresu un kliedē depr..
2.40€
100% tīra ēteriskā eļļa, INCI: Citrus aurantium bergamia Izcelsmes valsts: Itālija Nesatur Bergaptēnu. Bergamotes ēteriskā eļļa ir uzmundrinoši līdzsvarojoša. Plaši izmanto dažāda veida sejas un ķermeņa kosmētikas produktos. Pieliekot to klāt pie vannas sāls, ķermeņa sviesta vai ķermeņa eļ..
4.00€
Zelta Čampa  INCI: Michelia Champaca Zelta Čampa 10% Džodžobas BIO eļļā    Izcelsmes valsts: Indija Zelta jeb Sarkanās Čampas ēterisko eļļu iegūst Indjā, Javas salā un Filipīnās no augošajiem Magnoliju dzimtas krūmu un koku ziediem. Šie koki zied pavasarī ar ora..
11.40€
Ciedru skujas 100% ēteriskā eļļa INCI: Pinus Cembra Izcelsmes valsts: Austrija Ieguves veids: destilācija Ciedru skuju ēterisko eļļu iegūst Alpos un Karpatu kalnos augošām ciedru priedes skujām un atvasēm.  Ciedru skujas satur daudz vitamīnu, makro un mikro elementus. Ciedru ..
3.75€
Ciprese, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Cupressus Semper Virens Izcelsmes valsts: Francija Ieguve: destilācija no auga lapas Cipreses ēterisko eļļu iegūst destilācijas procesā no mūžzaļā koka skujām. Ciprese ir izplatīts augs Dienvideiropā, arī Ziemeļāfrikā un Ziemeļamerikā. Kosmētikā piemērotāka t..
2.25€
Citroneikalipts 100% ēteriskā eļļa  INCI: Eucalyptus citriodora Ieguves valsts: Austrālija Ieguve: tvaika destilācija no zariem un lapām  Citrona eikalipts – mūžzaļš, strauji augošs stalts koks, kas dažreiz  sasniedz pat 50 metrus. Eikalipta citriodo..
2.00€
Citrons, ēteriskā eļļa
TOP
INCHI:Citrus limonum 100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsme: Brazīlija Ieguve: aukstā spiede no augļa mizas. Citrona ēteriskā eļļa sekmē spēku atjaunošanos pēc smaga darba. Nodrošina emocionālu līdzsvarotību, palīdz atbrīvoties no nemiera sajūtas, uzlabo garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. ..
2.10€
100% tīra ēteriskā eļļa INCI:Cymbopogon citratus Izcelsmes valsts: Indija    Citronzāles ēteriskā eļļa ir antiseptiska ar dezinficējošām īpašībām. Šo ēterisko eļļu pielieto gan medicīnā, gan daudzu kosmētisko produktu ražošanā. Tai piemīt citronam l..
2.05€
Egļu skujas 100% ēteriskā eļļa INCI: Abies sibirica Izcelsmes valsts: Sibīrija Ieguves veids: destilācija ļauj saglabāt visas lietderīgās īpašības. Egļu skuju ēteriskai eļļai ir ass, patīkams sveķu aromāts, kas atsvaidzina un uzmundrina. Pielietojums kosmētikā Egļu ēterisko eļļu izmanto, lai uz..
2.00€
INCHI: Eucalyptus radiata 100% tīra ēteriskā eļļa, Ražotājvalsts: Austrālija Eikalipta ēteriskā eļļa rosina prāta spējas, nostiprina atmiņu, uzlabo garastāvokli, noņem miegainību.  Ir spēcīgs pretvīrusu līdzeklis, jo tam ir antiseptiskas īpašības, izmanto inhalācijās, ..
2.20€
100% tīra ēteriskā eļļa Ieguves vieta: Spānija INCI:Foeniculum Vulgare  Ieguve: destilācija no sēklām   Saldā fenheļa ēteriskai eļļai ir spēcīgas reģenerējošas un limfoatteces īpašības. Tā ļoti labi noder kuperozai, ļenganai un raupjai ādai ar noslieci uz tūsku. Kosmē..
2.50€
Ilang-Ilang III, ēteriskā eļļa
TOP
 INCI: Cananga odorata 100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsme: Komora Ilang-Ilang ēteriskā eļļa      Ylang – Ylang ir mūžzaļš tropu koks, kas sasniedz 20 metru augstumu. Ēterisko eļļu satur svaigi plūkti ziedi. Šī koka dzimtene ir Āzija.  Ylang –..
3.70€
INCI: Zingiber officinales 100% tīra ēteriskā eļļa Izcelsmes valsts: Ķīna Ingvera ēteriskā eļļa kosmētikā ir neaizstājams līdzeklis daudzos sejas krēmu, losjonu un masku sastāvos kā ādas tonusa veicinātājs. Saskarsmē ar ādu tas stimulē un uzlabo asinsriti, iedarbojas atjaunojoši ..
2.60€
 Jasmīns 5% Džodžobas BIO eļļā INCHI: Jasminium grandiflorum  Izcelsmes valsts: Indija Jasmīns 100% dabīga ēteriskā eļļa {Rosina uz radošu darbību un oriģinālām idejām. {Paaugstina pašcieņas jūtas, veicina labklājību, palīdz piemēroties apkārtējiem. {Kliedē iekšēju sasprindzinājumu, ..
11.95€
Parādīt 1 līdz 18 no 46 (lapuses: 3)