Izvēlne
Jūsu grozs

Krāsvielas

Krāsvielas


"Bronzas" vizla  INCI: Mica, Iron Oxide Mirdzoša bronzas krāsviela, kas piešķirs vasarīgu mirdzumu tonāliem pūderiem, pēc sauļošanās krēmiem un vaigu sārtumiem. Lieliski piemērota arī lūpu dekoratīvai kosmētikai. Var lietot arī tīrā veidā uz ādas. Paredzēta lietošanai uz lūpām, acīm..
1.00€
 Dzeltenā vizla INCI:Titanium Dioxide, C.I Pigment Yellow 100, Butene  Spilgti dzelteni krāsviela ar nelielu mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai, lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uzgriežamu vā..
1.20€
Dzelteinais pigments INCI: Iron Oxide Dzeltenais dzelzs oksīds (sinepju krāsā Fe2O3). Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepieciešamā toņa sasnieg&..
0.70€
 Krāsviela dzeltena INCI: E-102  Šī dzeltenā krāsviela tiek lietota pārtikā un ir izmantojama arī dušas želeju, dezodorantu, skrubju un citu ķermeņa kopšanas produktu iekrāsošanai. Tā šķīst ūdenī, taču nešķīst eļļā un citās taukvielās. To ir iesp..
1.00€
Krāsviela sarkana INCI: E-124  Šo sarkano krāsvielu lieto pārtikā un ir izmantojama arī dušas želeju, dezodorantu, skrubju un citu ķermeņa kopšanas produktu iekrāsošanai. Tā šķīst ūdenī, taču nešķīst eļļā un citās taukvielās. To ir iespējams iejaukt a..
1.00€
Krāsviela zila INCI: E-124  Šo zilo krāsvielu lieto pārtikā un ir izmantojama arī dušas želeju, dezodorantu, skrubju un citu ķermeņa kopšanas produktu iekrāsošanai. Tā šķīst ūdenī, taču nešķīst eļļā un citās taukvielās. To ir iespējams iejaukt arī emu..
1.00€
Melnais pigments INCI: Iron Oxide Melnais dzelzs oksīds (Fe3O4 vai Fe2O3). Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepieciešamā toņa sasniegš..
0.70€
"Pērļu baltā" vizla INCI: Mica, Titanium Dioxide Caurspīdīga balta krāsviela ar skaistu pērļainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas – arī kā acu ēnas. Ņemot vērā krāsas caurspīdīgumu, jaucot kopā ar pigmentiem vai tumšākām vizlām, tā tikai mazliet atšķaida..
0.90€
Rozā vizla
Ir Noliktavā
Rozā vizla  INCI: Mica, Titanium Dioxide, Carmine   Spilgti rozā krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Satur karmīnu, tāpēc jāizvairās to lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmēti..
1.10€
Sarkanā vizla INCI: Mica, Titanium Dioxide,  Pigment Red 57, Butene, Homopolymer, hydrogenated Polybutene     Intensīva pulverveida sārti rozīga krāsviela ar izteiktu mirdzumu. Ļoti hidrofobiska un ilgnoturīga. Ņemot vērā krāsvielas stiprumu, vēlamā toņa sasniegšanai ir ne..
1.20€
Sarkanais pigments INCI: Iron Oxide Sarkanais dzelzs oksīds (sarkani brūns, citreiz ir vairāki toņi ar Nr., piem., 170 Fe2O3). Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu..
0.70€
Ultramarīna zilais pigments INCI: Ultramarine Nātrija alumīnija silikāts ar sulfīdiem un sulfātiem. Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepiecieš..
0.70€
Vīna sarkanā vizla  INCI: Mica, Ferric Oxide  Vīna sarkana krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmētikas pagatavošanai. &n..
1.15€
 Violetais pigments INCI:Manganese Ammonium Pyrophosphate Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepieciešamā toņa sasniegšanai ir vajadzīgs..
0.85€
Violeti baltā efektvizla  INCI: Mica, Titanium Dioxide   Ļoti smalka balta krāsviela, kas uzklājot demonstrē zīdainu violeta efekta mirdzumu. Jo tumšāks pamattonis, kuram virsū tiek uzklāta krāsviela, jo izteiktāks violetais mirdzums. Var lietot arī tīrā veidā uz ādas. Ideāli d..
1.30€
Violeti sarkanā vizla
Ir Noliktavā
 Violeti sarkanā vizla INCI: Mica,Ferric Oxide Violeti sarkana (ķiršu sarkana) krāsviela ar violetu atspīdumu un zīdainu mirdzumu. Var lietot tīrā veidā uz ādas. Piemērots lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem. Ideāli piemērots vaigu sārtumu un lūpu kosmētikas pag..
1.10€
 Zaļā vizla INCI:Titanium Dioxide, Chromum  Spilgti zaļa krāsviela ar perlmutra mirdzumu. Var pievienot visa veida dekoratīvai kosmētikai lietošanai uz lūpām, acīm, sejas un nagiem.  Visas vizlas ir iepakotas ērtos trauciņos ar uzgriežamu vāciņu. Tilpums trauciņā v..
1.40€
Zaļais pigments INCI: Chromium Oxide Green        Zaļais hroma oksīds. Neorganiskas izcelsmes krāsviela (citur literatūrā dēvēta arī par minerālu pigmentiem, uzsverot to izcelsmi), kas gala produktam piešķir piesātinātu, matētu krāsu. Pamatā nepiecieš..
0.70€
Parādīt 1 līdz 18 no 20 (lapuses: 2)