Izvēlne
Jūsu grozs

Papildus komponenti

Papildus komponenti
Bora nitrīds 16 mikroni INCI:  Boron Nitride Šis bora nitrīds ir smalks, maigs un viegls, kas veido mīkstu, matētu, slīdošu efektu. Tas uzlabo un paildzina produkta noturību, piešķirot vieglu, lubricējošu efektu un zīdainu tekstūru (nav nepieciešams papildus pievienot sericīta viz..
5.75€
Magnija stearāts INCI: Magnesium Stearate     Tiek pielietots kosmētikā tā saistošo, antiseptisko un pret sakalšanas īpašību dēļ. Lai gan var tikt izmantots arī kā želejošs, biezinošs un emulsificējošs līdzeklis. Atsevišķās klasifikācijā..
1.60€
  Mentola kristāli 100% dabīgi   INCI: Menthol, Mentha arvensis Mentola kristāli ir dabīgs produkts, ko iegūst no piparmētru ēteriskās eļļas. Mentola kristāli sniedz vēsinošu, atsvaidzinošu efektu. Tos izmanot dažādos kosmētikas produktos - krēmos, ziedēs, losjonos, eļļās. Palī..
2.35€
Silīcija dioksīda mikrosfēras INCI: Silica  Pateicoties mazajam izmēram un sfēriskai formai, silīcija mikrosfēras spēj izkliedēt gaismu, samazinot (optiski izlīdzinot ) krunciņas un citus nelielus ādas defektus. Piešķir gataviem produktiem zīdainu tekstūru, atvieglo produkta uzk..
2.55€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)