Izvēlne
Jūsu grozs

Augu pulveri

Augu pulveri
Izcelsmes valsts: Irāna  Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit.  Melnā henna – jeb indigo auga pulver..
1.80€
Izcelsmes valsts: Indija   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Neitrālā henna – saukta arī par Sennu. Nekrāso matus,..
1.15€
Izcelsmes valsts: Ēģipte   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Sarkanā henna – jeb īstā Henna. Krā..
1.20€
 Mandeļu-olīvu kauliņu granulas Mandeļu-olīvu kauliņu granulas iegūtas, samaļot mandeļu un olīvu kauliņus. Tās piemērotas maigas iedarbības skrubjiem, pīlinga krēmiem, dušas želejām.  Šīs granulas dziļi un maigi attīra ādu no taukvielām, ikdienas netīrumiem un pūtītēm, kā a..
1.60€
Spinātu pulveris, BIO
Nav noliktavā
Spinātu pulveris, BIO INCI:Spinacea cleracea Spinātu pulveri lieto sejas maskās un ķermeņa skrubjos. Kā krāsvielu arī vannas bumbās un ziepju gatavošnā. Izmanto pārtikā kā zaļo augu krāsvielu...
1.55€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)