Izvēlne
Jūsu grozs

Augu pulveri

Augu pulveri
Izcelsmes valsts: Irāna  Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit.  Melnā henna – jeb Indigo auga pulveris, krāso mat..
1.80€
Izcelsmes valsts: Indija   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Neitrālā henna – saukta arī par Sennu. Nekrāso matus,..
1.15€
Izcelsmes valsts: Ēģipte   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Sarkanā henna – jeb īstā Henna. Krāso matus sark..
1.20€
 Mandeļu-olīvu kauliņu granulas Mandeļu-olīvu kauliņu granulas iegūtas, samaļot mandeļu un olīvu kauliņus. Tās piemērotas maigas iedarbības skrubjiem, pīlinga krēmiem, dušas želejām.  Šīs granulas dziļi un maigi attīra ādu no taukvielām, ikdienas netīrumiem un pūtītēm, kā a..
1.60€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)