Izvēlne
Jūsu grozs

Māli un pulveri

Māli un pulveri
Baltie (Kaolīna) māli INCI: Kaolin Clay Baltiem māliem, jeb kaolīna māliem ir viduvējas sebuma absorbcijas īpašības. Plaši pielieto kā pildvielu dažādos kosmētikas produktos tai skaitā ķermeņa pūderos. 45% no tā ķīmiskā sastāva veido SiO2 (Silīcija dioksīds).Tas ideāli attīra gan sausu, gan..
2.60€
Henna melna, dabīga
Nav noliktavā
Izcelsmes valsts: Irāna  Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit.  Melnā henna – jeb Indigo auga pulveris, krāso mat..
1.80€
Izcelsmes valsts: Indija   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Neitrālā henna – saukta arī par Sennu. Nekrāso matus,..
1.15€
Henna sarkana, dabīga
Nav noliktavā
Izcelsmes valsts: Ēģipte   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Sarkanā henna – jeb īstā Henna. Krāso matus sark..
1.20€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)