Izvēlne
Jūsu grozs

Māli

Māli

Jau izsenis māls tiek uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem dabīgajiem veselības un skaistumkopšanas līdzekļiem. Mālā esošie mikroelementi — kālijs, nātrijs, dzelzs, alumīnijs, varš, silīcijs, slāpeklis, magnijs, fosfors un citi— ir sabalansēti tieši tā, lai tos pēc iespējas labāk varētu izmantot cilvēka organisms. Mālam piemīt spēcīgas absorbcijas spējas - tas piesaista toksīnus, izvada šlakvielas un baro ādu, locītavas un kaulu sistēmu, kā arī paātrina audu atjaunošanās procesu. Lietojot iekšķīgi un ārīgi, māls lieliski palīdz pie daudzām slimībām un noņem nogurumu, to pielieto kompresēm gan dziedniecībā gan skaistumkopšanā.

Saules iedarbībā māla īpašības daudzkārt palielinās. Māls ir dabas produkts, kas iegūts mehāniskā ceļā un nav apstrādāts ar ķīmiskiem piemaisījumiem.

Sīkāk par mālu lietošanas veidiem skaistumkopšanā šajā rakstā 

Baltie (Kaolīna) māli INCI: Kaolin Clay Baltiem māliem, jeb kaolīna māliem ir viduvējas sebuma absorbcijas īpašības. Plaši pielieto kā pildvielu dažādos kosmētikas produktos tai skaitā ķermeņa pūderos. 45% no tā ķīmiskā sastāva veido SiO2 (Silīcija dioksīds).Tas ideāli attīra gan sausu, gan..
2.60€
Rozā māli Francija Rozā māli ir bagāti ar tādām minerālvielām, kam ir dziednieciskas, antiseptiskas un nomierinošas īpašības, to skaitā, ar kramu. Kosmētikā tie piemēroti vairāk jūtīgas un dehidrētas ādas kopšanai. Lielisks līdzeklis ādai, kas reaģē uz straujām temperatūras ..
2.75€
Violetie māli Francija Violetā māla sastāvā daudz silīcija un minerālsāļu. Kosmētikā tas ideāli attīra sausu un jūtīgu ādu, ļoti piemērots atūdeņotai ādai. Šo mālu uzskata par vispiemērotāko celulīta ārstēšanai un svara zaudēšanai. Pateicoties augstajai alumīnija koncentrāc..
2.60€
Zaļie māli, montmorilonīta  INCI: Smectite Francija  Montmorilonīts tiek uzskatīts par vienu no vērtīgākajiem māliem, jo tam ir ļoti augsts magnēzija saturs. Vēl sastāvā bagātīgi ietilpst dzelzs oksīds, alumīnijs, mangāns, silīcijs un kalcijs, cinks un vēl ap 40-70 dažādu minerālviel..
2.50€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)