Izvēlne
Jūsu grozs

Emulgatori

Emulgatori
 Cetilalkohols INCI: Cetyl Alcohol Cetilalkohols, jeb Cetilspirts pieder alifātisko spirtu grupai. Saukts arī par palmitilspirtu ir lipofila taukviela. Mūsu cetilspirts tiek izgatavots sintētiski kā baltas skaidiņas vai lodītes, kurām nav smaržas.     Cetilspirts kūst 49 gr..
0.60€
Dermofeel G LW
Nav noliktavā
Dermofeel G LW   INCI: Polyglyceryl-10 Laurate,Aqua Dermofeel G LW ir emulgators, augu eļļu un ēterisko eļļu šķīdinātājs ūdenī. To izmanto smaržām, losjoniem, serumiem un dezoderantiem. Devas: 1:3 līdz 1:5 attiecībās eļļas pret dermofeel; līdz 5% kosmētikā, līdz 10% sma..
3.55€
  Emulsans II HT  INCI: Methyl Glucose Sesquistearate  Emulsans tiek iegūts no augu izcelsmes izejvielām – palmu eļļas un cukura, pēc ķīmiskā raksturojuma: PEG nesaturošs, nejoniska eļļa, ūdenī augu izcelsmes emulgators uz metilglikozīda un stearīnskābes mono un diester..
0.90€
 Fluīdlecitīns INCI: Phosphatidylcholine, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil  ..
4.00€
Lamekrems INCI: Glyceryl Stearate, Glyceril Stearate Citrate   Lamekrems ir augu izcelsmes, PEG nesaturošs, divkomponentu emulgators. Pamata substances veido glicerīna monostearāts no stearīnskābes un palmitīnskābes, un citronskābes estera. Vienkāršiem vārdiem sakot, sastāv no..
0.65€
Lanolīns INCI:Adeps Lanae Anhydricus   Lanolīns ir aitu tauku dzierdzeru sekrēts, kas tiek iegūts mazgājot aitu vilnu. Tumši dzeltena, bieza, ļoti lipīga viela ar maigu aitas vilnas aromātu. Lanolīns kūst 40 grādos. Ūdenī var uzbriest trīs reizes pārsniedzot savu svaru. Piemēram, 1..
1.00€
  Lanolīnvasks INCI: Lanolin Alcohol Lanolīnvasku iegūst no lanolīna sastāvā esošā vaska nepārziepojamās daļas. Lanolīnvaska galvenā īpašība ir ādas virsējā aizsargslāņa stiprināšana un mitruma papildus piesaistīšana ādas virsējam slānim, tādējādi sargājot a..
1.85€
Lizolecitīns INCI: Lecithin (E 322) Lizolecitīns ir dabīgais augu izcelsmes emulgators, kas veido maigas konsistences emjulsijas ar labām iesūkšanās spējām. Dzeltenīgi brūnā, sīrupveida substance ir fermentatīvi pārstrādāts lecitīns, tādējādi palielinās tā šķīšanas spējas ..
1.00€
Tegomuls INCI: Hydrogenated Palm Glyceride Tegomuls ir augu izcelsmes emulgators, kas iegūts no palmu eļļas. Šis balti dzeltenīgais pulveris pamatā tika izmantots pārtikas industrijā, bet šobrīd to izmanto arī svaigas pašgatavotas kosmētikas pagatavošanā. Tegomulam ..
0.35€
 Xyliance 100% augu emulgators INCI: Cetearyl Wheat Straw Glycosides (and) Cetearyl Alcohol  Izejviela: kviešu salmi un palmu eļļa. Kušanas temp:64,8°C,                   pH(10% ūdens šķīdums): 5.1 Xyliance (iegūts no..
1.30€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lapuses: 1)