Izvēlne
Jūsu grozs

Māli un pulveri

Māli un pulveri
Baltie māli
Nav noliktavā
Kaolīna māli INCI: Kaolin Clay Baltiem māliem, jeb kaolīna māliem ir viduvējas sebuma absorbcijas īpašības. Plaši pielieto kā pildvielu dažādos kosmētikas produktos – tai skaitā ķermeņa pūderos. 45% no tā ķīmiskā sastāva veido SiO2 (Silīcija dioksīds). Tas ideāli attīra gan ..
0.85€
Izcelsmes valsts: Irāna  Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit.  Melnā henna – jeb indigo auga pulver..
1.80€
Izcelsmes valsts: Indija   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Neitrālā henna – saukta arī par Sennu. Nekrāso matus,..
1.15€
Izcelsmes valsts: Ēģipte   Henna ir dabīga, augu matu krāsa, kas ne tikai dabīgā veidā krāso matus, bet arī ļoti labi atveseļo matu saknītes, atjauno matu struktūru, dzīvīgumu un dabīgo mirdzumu. Papildus informācija lasāma šeit. Sarkanā henna – jeb īstā Henna. Krā..
1.20€
Spinātu pulveris, BIO
Nav noliktavā
Spinātu pulveris, BIO INCI:Spinacea cleracea Spinātu pulveri lieto sejas maskās un ķermeņa skrubjos. Kā krāsvielu arī vannas bumbās un ziepju gatavošnā. Izmanto pārtikā kā zaļo augu krāsvielu...
1.55€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)