Izvēlne
Jūsu grozs

BIO kvalitāte

BIO kvalitāte
100% tīra ēteriskā eļļa,Latīniskais nosaukums: Cedrus atlanticaIzcelsme: Atlasa kalniIeguves veids: destilācijaVar lietot iekšķīgi Ciedrs BIO ēteriskā eļļaCiedra ēteriskajai eļļai ir sildošs zemes un koka aromāts, kas nomierina un stabilizē. Vārds ciedrs nāk no arābu valodas vārda „kedron”, kas..
4.10€
Citronella BIO, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
100% tīra ēteriskā eļļaIzcelsmes valsts: JavaINCI: Cymbopogon winterianusIeguve: tvaika destilācija no auga lapāmVar lietot iekšķīgi.Citronellas ēteriskā eļļa nereti maldīgi tiek uzskatīta par vienu citronzāles paveidiem, taču patiesībā tā pieder pie ģerāniju dzimtas. Tai ir saldens, svaigs, vi..
2.85€
100% tīra, bioloģiskas izcelsmes citrona ēteriskā eļļaINCI: Citrus limonum peel oilIzcelsme: ItālijaIeguve: aukstā spiede no augļa mizas.Augstas kvalitātes auksti spiestu citronu mizu Citrona ēteriskā eļļa. Tā sekmē spēku atjaunošanos pēc smaga darba. Nodrošina emocionālu līdzsvarotīb..
4.80€
100% tīra ēteriskā eļļaINCI:Cymbopogon flexuosusIzcelsmes valsts: IndijaVar lietot iekšķīgi Citronzāles ēteriskā eļļa ir antiseptiska ar dezinficējošām īpašībām. Šo ēterisko eļļu pielieto gan medicīnā, gan daudzu kosmētisko produktu ražošanā. Tai piemīt citronam līdzīgs aromāts. ..
4.75€
100% tīra ēteriskā eļļa INCI: Cananga odorata  Izcelsmes valsts: Komora Ilang-Ilang ēteriskā eļļa  Ylang – Ylang ir mūžzaļš tropu koks, kas sasniedz 20 metru augstumu. Ēterisko eļļu satur svaigi plūkti ziedi. Šī koka dzimtene ir Āzija.  Ylang – Ylang eļļa ar austrumniecisku ..
7.50€
INCHI:Juniperus Communis 100% tīra ēteriskā eļļa Bulgārija Kadiķa smarža nomierina un rada domas skaidrību, palīdz atbrīvoties no depresijas, bailēm, vairo apņēmību un nostiprina pašapziņu.  Pateicoties bagātam ķīmiskam sastāvam, kadiķogai ir daudz derīgas ārstnieciskas īpašības - antisep..
7.40€
100% tīra ēteriskā eļļa  INCI: Melaleuca Alternifolia  Izcelsme:Austrālija  Tējaskoka ēteriskā eļļa tiek iegūta ar tvaika destilāciju no tējaskoka  lapām. Tējaskoka eļļa ir viens no līderiem starp daudzām citām ēteriskām eļļām, tai ir plašs pielietojuma klāsts medicīnā un kosm..
3.05€
Vetīvers BIO, ēteriskā eļļa
Nav noliktavā
 Sastāvs: 100% tīra ēteriskā eļļa  INCI: Vetiveria Zizanioides  Izcelsmes valsts: Java  Ieguves veids: destilācija no saknēm  Vetīveru izmanto asinsrites uzlabošanai un organisma imūnsistēmas stprināšanai. Vetīveram ir nomierinoša iedarbība, tāpēc ir labs līdzeklis ..
8.20€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)