Izvēlne
Jūsu grozs

Alvejas koncentrāts (10:1)

Alvejas koncentrāts (10:1)
Alvejas koncentrāts (10:1)
2.35€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0735

Pieejamie varianti

 Alvejas koncentrāts (10:1)

INCI:Aloe Barbadensis Gel, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potasium Sorbate

Alvejas koncentrātam kondensācijas procesā ir 10-kārtīgi samazināts ūdens daudzums. Koncentrāts ir konservēts ar maigiem konserventiem benzoskābi un kālija sorbātu.

Iedarbība: Alveja satur daudz dažādu vērtīgu vielu, minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, selēnu), vitamīnus, aminoskābes. Īpaši svarīga viela ir acemanāns, kas ir viena no organisma pamata uzturvielām, īpaša cukura forma. Acemanāns atbild par organisma vielmaiņas procesiem šūnu līmenī. Tas aizsargā šūnu membrānas un iedarbojas antibakteriāli, tam ir antivīrusu iedarbība. Alveja uz ādu iedarbojas ļoti pozitīvi, tā piesaista mitrumu, paātrina jaunu šūnu veidošanos, mazina iekaisuma procesus. Tai ir atvēsinoša un niezi mazinoša iedarbība. Ir atzīta kā ļoti labi panesama viela īpaši jūtīgām ādām.

Pielietojums: Lieto visos ūdeni saturošos kosmētikas produktos. Sausai, dehidrētai ādai, sasprēgājušai un nelīdzenai ādai, saules kosmētikā, sausiem, trausliem matiem, lūpu kopšanā, dziednieciskās ziedēs ādas bojājumiem, ķermeņa tonikos.

Devas: 1-5%


Ērtākai dozēšanai var iegādāties klāt 
vāciņu ar pipetīti

Receptes ierosmei:

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi