Izvēlne
Jūsu grozs

Sauļošanās aizsargeļļa ar SPF 10

Sauļošanās aizsargeļļa ar SPF 10
Sauļošanās aizsargeļļa ar SPF 10
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 531a3

Pagatavošanas pakāpe:
iesācējiem /ar nelielām iemaņām/ priekšzinātājiem
Pagatavošanas laiks: 25-30 min.
Uzglabāšana: 6 mēneši
Daudzums: 100 ml

 

 

 

 

 

 

 

 


Sauļošanās aizsargeļļa ir ļoti viegli un ātri pagatavojama, kā arī ērti lietojama gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tās iedarbība ir tūlītēja, eļļa nodrošina arī ūdens noturību. Tomēr ieteicams pēc peldes eļļu uzklāt atkārtoti.

 

Tauku fāze 100%.
 
Sastāvdaļas
 
Fāze A
50 ml neitrālā eļļa

15 ml džodžobas eļļa

10 ml skvalāns

10 g kokosa eļļa

1 MK ceralans

 

Fāze B

4 MK (5 g) SoFiTix 

 

Fāze C (ieteicamsbet var nelikt)

1 MK (3 g) E vitamīna acetāts

12 pilieni burkānu eļļa

 
Gatavošana

Ceralanu izkausē eļļās, ļauj nedaudz padzist un pievieno Sofitiks, kārtīgi visu sajauc ar blenderi. Izveidojas pienvedīga konsistence. Pilnīgi atdzisušai aizsargeļļai pievieno E-vitamīnu un burkānu eļļu, kārtīgi izmaisa. Pilda smidzinātāja pudelītē, vai pudelītē ar vāciņu.

 

Variācijas

Sastāvā esošās eļļas ir izvēlētas pēc noturības pret oksidēšanos un tās uz ādas ilgstošā saskarē ar sauli ir stabilas un drošas. Skvalāns īpaši nodrošina eļļu stabilitāti, kā arī vieglāku konsistenci, kas padara patīkamāku uzklāšanu un ātrāku iesūkšanos. To var aizstāt ar jebkuru no sastāvā esošām eļļām, attiecīgi palielinot tās devu par 10 ml, lai kopējais eļļas daudzums būtu 85ml. E-vitamīna acetāts ir stabilāks pret gaismu, tāpēc ieteicams izmantot to, nevis dabīgo E-vitamīnu. Tas nodrošina ādas aizsardzību pret brīvo radikāļu veidošanos.

Arī pārējās receptē minētās eļļas var aizstāt vienu ar otru, ja kāda nav pieejama, attiecīgi saglabājot kopējo eļļas daudzumu, tikai tad konsistence un uzklāšana var mainīties. Citas eļļas, kas nav minētas receptē, nav ieteicams lietot šajā gadījumā, jo izvēlētās eļļas ir vispiemērotākās tiešiem un ilgstošiem saules stariem, savas stabilitātes un drošības pēc. 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi