Izvēlne
Jūsu grozs

Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai

Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai
37.00€
 • Pieejamība: Pieejams
 • Produkta kods: 12670

Pieejamie varianti

!! Apmācībām lūdzu veidojiet atsevišķu pasūtījumuAugu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai


Sestdien, 2024.gada 8.jūnijā, pl.12.00 praktiska klātienes (ar iespēju pievienoties tiešsaitē teorētiskajā daļā) meistarklase par to, kā bez dārgiem laboratorijas aprīkojumiem, mājas apstākļos pārstrādāt savus augus efektīvos ekstraktos, izvilkumos, tinktūrās, ziedūdeņos u.c. izmantošanai skaistumkopšānā un pašu gatavotajā kosmētikā.


Skaistumkopšanā un ādas kopšanā augus izmanto kopš cilvēces pirmsākumiem. To daudzveidība un efektivitāte ir sen sevi pierādījusi praksē. Mūsdienās ir katram pieejamas tik vienkāršotas iespējas vērtīgo vielu iegūšanai no augiem mājas apstākļos gan ērto darbarīku, gan dažādu trauku pieejamības un arī jaunu sagatavošanas metošu dēļ. 

Tikai mazliet ir jāizprot kuras aktīvās sastāvdaļas, vitamīnus u.c. vielas var iegūt no garšaugiem, augļiem un citiem ārstniecības augiem. Kuras no augos esošajām sastāvdaļām labāk šķīst eļļā, spirtā vai glicerīnā un tad nekas vairs nevar būt par šķērsli priekš sevis sagatavot kaut vienu, bet to īsto, īpašo augu savam maģiskajam skaistumkopšanas rituālam. 


Augi, ko mēs savācam pašas, sekojot savai sirds balsij, ko pašas pagatavojam, lai pēc tam to izmantotu sevis iepriecināšanā ikdienas ādas kopšanā, iedarbojas 100% tā, kā vajag tieši mums, visos līmeņos (fiziski, emocionāli un enerģētiski).
________________________________________________________________________


  Tev šī meistarklase būs noderīga, ja


 • Tev ļoti patīk būt pļavās, pašai ievākt savus augus, Tev ir pilni plaukti ar dažādiem, kaltētiem augiem, bet  un atrast tiem arvien jaunus pielietošanas veidus savā ikdienā. 
 • vēlies dažādot pašas ievākto augu izmantošanu savā skaistumkopšanā.
 • gatavo pati savu kosmētiku un vēlies daudzveidīgi bagātināt to ar pašas gatavotiem augu ekstraktiem. 
 • vēlies izprast kur slēpjas auga efektivitāte, kādas ir tās galvenās vielas augos un kādu efektu vai iedarbību uz ādu katra no tām dod.
 • gribi iemācīties kura pārstrādes metode katram augam ir viespiemērotākā, izejot no augā esošajām aktīvajām vielām un efekta, kādu vēlies ar to sasniegt savā skaistumkopšanā.
 • Tevi jau kopš bērnības apbur pļavas, meži, augi, ziedi, jūti spēcīgu vilkmi uz tiem, bet tā arī nav sanācis laika pašai izpētīt un iedziļināties kā izveidot ar tiem attiecības ikdienā. 


Šī būs praktiska meistarklase pamatprincipu izpratnei par augu izmantošanas un sagatavošanas veidiem mājas apstākļos, savām vajadzībām kosmētikā un skaistumkopšanā jebkuram interesentam, bez priekšzināšanām. Tajā uzzināsi par augos esošajām sastāvdaļām, to šķīdību (ūdens, eļļa, spirts (arī %), glicerīns), ekstrakcijas metodes un turpmāko apstrādi ādas kopšanai.

Kad ir saprotami šie principi, Tev nekad nebūs jātērē daudz laika, domājot, kā vislabāk iegūt aktīvās sastāvdaļas no auga sev un savai dabīgajai kosmētikai. 
Ko uzzināsi šajā meistarklasē


Teorētiskajā daļā (visiem dalībniekiem)

 • Augos esošo vielu veidus, to iedarbība uz ādu, šķīdību (eļļa, ūdens, spirts, glicerīns) to izvilkšanai no auga.
 • Dažādus augu apstrādes veidus skaistumkopšanas vajadzībām – hidrolātus, ekstraktus/glicerītus, izilkumus/mecerātus, tinktūras.
 • Augu daudzumi un nesējvielas (eļļa, glicerīns, spirts (arī %), ūdens, kombinācijas) koncentrācija efektīvai izejvielu izvilkšanai no auga.
 • Ieteikumus augu ievākšanai un sagatavošanai pārstrādes vajadzībām (svaigus vai kaltētus).
 • Katra konkrētā pārstrādes veida pagatavošana, filtrēšana un uzglabāšanas termiņi un to pagarināšanas iespējas.
 • Katra sagatavotā auga izejvielas veida pielietojumi skaistumkopšanā, īpašības un iedarbība uz ādu.


Praktiskajā daļā (darbošanās klātines dalībniecēm)

 • Hidrolāta mājas apstākļos demonstrācija - kopīgi, soli pa solim pagatavosim hidrolātu no piemājā salasītiem augiem. Uzzināsi gatavošanas un virtuvē atrodamo trauku izvēles nianses, lai tas vienmēr Tev izdotos kvalitatīvs un aromātisks. (šo daļu, ja būs vēlme, varēs vērot arī tiešsaistē)
 • Iespēja izsmaržot, iztaustīt klātienē visus Lauras Rozes gatavotos ekstraktus, izvilkumus un hidrolātus, lai gūtu priekšstatu par to, kādu sagaidīt savu gatavoto augu izvilkumu un, kuru tiešām vēlme pašam gatavot. 
 • Katra dalībniece no tiem sev līdzi ņemšanai pagatavos 30 ml savu individualizēto atsvaidzinošu, mitrinošu, atjaunojošu savvaļas augu toniku sejai. 
 • Būs iespēja notestēt, smelties idejas un iedvesmu dažādiem Lauras Rozes mājās viegli patatavojamiem kosmētikas produktiem (krēmi, serumi, ziedes, balzami, toniki u.c.), kuru galvenā vērtība ir unikālie, mājās gatavotie augu izvilkumi, ekstrakti un hidrolāti.

Katrai klātienes dalībniecei izdales materiāls ar teorētiskās daļas prezentāciju + drukāta, krāsaina brošūra 14 populārāko Latvijas augu efektīvs pielietojums skaistumkopšanā 

________________________________________________________________________


Kas nebūs šajā meistarklasē:

 • Informācija par konkrētu augu pielietojumu iekšķīgi un ārstniecības nolūkos.
 • Tajā netiks padziļināti apskatīti augu ķīmiskie sastāvi un to uzbūve.
 • Nebūs dažādu konkrētu augu detalizēti, padziļināti raksturojumi un pārskskati (izņemot brošūrā, ko saņemsi pēc online meistarklases) .
 • Konkrētas kosmētikas produktu receptes (tās būs kosmētikas gatavošanas kursos un meistarklasēs)
 • Augu sagatavošanas metodes lielāka (biznesa) apjoma ekstraktu un kosmētikas ražošanas vajadzībām (fokus uz mājas un ģimenes vajadzībām un aprīkojumu).

_________________________________________________________________________


Bonuss katrai, kas būs klātesoša vebinārā,

brošūra - 14 populārāko Latvijas augu efektīvs pielietojums skaistumkopšanā 


Lauras Rozes apkopots un sagatavots pārskats (klātienes dalībniecēm drukāta krāsainā brošūra, tiešsaistes dalībniecēm PDF formātā e-pastā), ko saņemsi pēc meistarklases, lai Tev būtu vieglāk uzreiz uzsākt savas maģiskās attiecības ar augiem. Tas ir pārskats ar 14 Latvijā augošiem, skaistumkopšanā efektīviem augiem (tajā skaitā: vīgrieze, pelašķis, āboliņš, roze, kliņģerīte, kumelīte, mārpuķīte, bērzs u.c.), no kuriem jau šogad varēsi gatavot dažādus izvilkumus un ekstraktus. Tajā būs apkopotas katra auga galvenās sastāvdaļas, iedarbības veidi uz ādu, efektīvākās sagatavošanas metodes un pielietošanas jomas. 


________________________________________________________________________________________________Norises Laiks:

sestdien, 2024.gada 8.jūnijs, 

pl.12.00 teorētiskā daļa, ilgums līdz 1,5 stundai (gan kātienē, gan iespēja pieslēgtie tiešsaistes režīmā).

pl.13.30 praktiskā daļa,  ilgums līdz 1,5 stundai (tikai klātienes dalībniecēm)


Pieteikšanās līdz 6.jūnijam ieskaitot, veicot pasūtījumu un apmaksu.
Praktiskajai daļai dalībnieku skaits ļoti ierobežots, 
vieta grupā tiks rezervēta tkai pēc maksājuma saņemšanas.


Dalības maksa

klātienes meistarklase - 37.00 Eiro  (ļoti ierobežots vietu skaits, rezervē vietu jau tagad)

Cenā iekļauti visi izdales materiāli, drukāta Bonusa brošūra, augu Fejas uzkodas un dzēriens, visi materiāli sava īpašā savvaļas augu sejas tonika pagatavošanai, ziedoši smaržojoša atmosfēra piemājas dārzā un sirsnīgi draudzīga atmosfēra kopābūšanas izbaudīšanai.


Tiešsaites meistarklase - 25.00 Eiro (neierobežots vietu skaits)


Norises vieta:

Calendulas telpās, kas atrodas Smiltenes novada, Raunas pagasta Rozes ciemā (nokļūšanas iespēja tikai ar privāto transportu)

(Tiešsaistes režīms teorētiskajai daļai - ZOOM platformā, kurai plānots veikt ierakstu. Veiksmīga ieraksta gadījumā dalībniekiem tiks izsūtīta tam pieeja).


Ja kādi jautājumi zvani vai raksti Watsup 26321109 vai uz e-pastā - laura@calendula.lv.


___________________________________________________________________________________________________________


Meistarklasi vadīs Laura Roze


 

Laura Roze ir dabīgās kosmētikas meistare, diplomēta organiskās kosmētikas formulētāja, calendula.lv radītāja un izveidotāja.


 Par augiem interesējas kopš bērnības, ievācot tējas lauku pļavās. Jau agrīnos pusaudžu gados pētot pirmās grāmatas par augu lietošanu veselībā un   skaistumkopšanā, gatavoja tējas veselībai savai ģimenei.


 Profesionāli un padziļināti šo jomu pēta jau vairāk kā 16 gadus. Izzina un eksperimentē  dabīgās skaistumkopšanas lauciņā ar augiem, to apstrādes   veidiem un metodēm   mājas   apstākļos, lai iegūtu pēc iespējas  efektīvākus, kvalitatīvākus, veselīgus mājās  gatavotus dabīgās kosmētikas produktus.


"Savā darbā un izziņas procesā es meklēju labākos risinājumus, kā apvienot tradicionālās senās augu zināšanas ar mūsdienās pieejamajām pārsstrādes   un uzglabāšanas metodēm un jaunajām, dabīgajām augu izcelsmes kosmētikas izejvielām, lai sasniegtu maksimāli augstas kvalitātes kosmētikas formulas, kuras iespejams katram pašam pagatavot mājas apstākļos. Lai kvalitāte, kosmētikas produkta struktūra, smarža, efektivitāte, iesūkšanās un uzklāšanas sajūta nebūtu tie iemesli, kā dēļ sievietei patīkamāk lietot pirktu, rūpnieciski ražotu, nevis pašas gatavotu kosmētiku. Bet tieši otrādi, lai, līdzīgi kā ar mājās gatavotu ēdienu varētu teikt: "mammas gatavotie krēmi ir vislabākie, smaržīgākie un atbilstošākie tieši man, es tos vienkārši Dievinu!"

Tas nozīmē vienmēr atrast savstarpēji rezonējošu kombināciju - kā skaistu akordu ar melodiju - kad satiekas auga būtība un raksturs (tā īpašības, smarža, iekšējā sajūta/rezonanse uz to) ar kosmētikas produkta struktūru (sabalansēta, vijīga, ļoti patīkama). Un tas vienmēr, ar vairāk vai mazāk eksperimentu reizēm, izdodas! Uz šo aizrautīgo procesu es ar lielāko entuziasmu vienmēr esmu gatava pavedināt katru sievietei, kas to vēlētos!"


Savas zināšanas šajā jomā Laura visus šos gaudus papildina gan studējot, gan dažādos kursos un arī pie individuāliem mentoriem - dabīgās kosmētikas formulētājiem, aromterapeitiem un fitoterapeitiem gan Vācijā, gan Austrijā, gan Anglijā, gan tepat Latvijā.
Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi