Izvēlne
Jūsu grozs

Kursi, Meistarklases

Kursi, Meistarklases

Calendulas Praktiskā Akadēmija ... aicina jūs mācīties, jautāt, diskutēt, izmēģināt, uzzināt un izzināt .... ...par daudz un dažādām tēmām, bet ar vienu mērķi  - kļūt vēl zinošākiem, dzīvesgudriem un pozitīvi noskaņotiem savas dzīves noteicējiem. Calendulas domubiedru un pasniedzēju vidū ir kosmētiķi, aromterapeiti, masieri, fitoterapeite un astromedicīnas speciāliste, kā arī ajurvēdas speciālisti un citi viedi, gaiši cilvēki, kas labprāt dalīsies ar jums savās zināšanās apmācībās un semināros. Šajā sadaļā jūs atradīsiet aktuālās un tuvākās Calendula aktivitātes.

!! Apmācībām lūdzu veidojiet atsevišķu pasūtījumuMitrinošo serumu un toniku gatavošanas meistarklaseSestdien, 2024.gada 29.jūnijā, pl.12.00 praktiska klātienes (ar iespēju pievienoties tiešsaitē teorētiskajā daļā) meistarklase tiem, kas vēlas papildināt savas praktiskās iema..
48.00€
!! Apmācībām lūdzu veidojiet atsevišķu pasūtījumu Augu sagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumkopšanai Sestdien, 2024.gada 8.jūnijā, pl.12.00 praktiska klātienes (ar iespēju pievienoties tiešsaitē teorētiskajā daļā) meistarklase par to, kā bez dārgiem laboratorijas aprīkojumiem, m..
37.00€
Parādīt 1 līdz 2 no 2 (lapuses: 1)