Izvēlne
Jūsu grozs

Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase

Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
Sejas toniku un serumu gatavošanas teorētiski/praktiskā meistarklase
48.00€
 • Pieejamība: Pieejams
 • Produkta kods: 12650

Pieejamie varianti

!! Apmācībām lūdzu veidojiet atsevišķu pasūtījumuMitrinošo serumu un toniku gatavošanas meistarklase


Sestdien, 2024.gada 29.jūnijā, pl.12.00 praktiska klātienes (ar iespēju pievienoties tiešsaitē teorētiskajā daļā) meistarklase tiem, kas vēlas papildināt savas praktiskās iemaņas un mājas kārtībā sākt sev gatavot vienkāršu, bet unikālu, dabīgu un ļoti kvalitatīvu kosmētiku sejai. 

Avienkāršiem paņēmieniem no augstvērtīgām, dabiskām augu valsts izcelsmes izejvielām, tās pareizi kombinējot un pielietojot, var sasniegt ļoti pārsteidzošus rezultātus.

 

Toniki un serumi ir efektīvākais un ātrākais sejas ādas mitrināšanas veids, īpaši vasarā. Tā ir ļoti viegla kosmētika un viegli pagatavojama kosmētika.

Šajā nodarbībā jūs atklāsiet serumu pasauli no jauna! Tajā iemācīsies serumu gatavošanu, no kā tos gatavot, kādas ir variācijas, kā veidot konsistenci (šķidrākus, biezākus, želejīgākus), un kā gatavot iedarbīgu, ādai veselīgus, pat dziedinošus tonikus.

Pa solim uzzināsi kā gatavot viendabīgus želejveida/krēmveida (tajā skaitā ar hialuronskābi) un kā divslāņu. Iemācīšu kā variēt ar sastāvdaļām, kuras sastāvdaļas ādas atjaunošanai, kuras aizsardzībai un mitrināšanai, kā pielāgot pamatreceptes savām un ģimenes vai draugu ādas vajadzībām 100-tiem dažādās versijās – no tiem augiem, ziediem, dažādiem ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, kas Tev vislabāk patīk un uzrunā.

Galvenā vērtība tieši serumiem un tonikiem ir tā, ka to sastāvā ļoti bagātīgi un koncentrēti iespējams pievienot tieši pašu gatavotos ekstraktus, izvilkumus, hidrolātus. Veidot savu individuālo, pašu audzēto kosmētiku, kurā ir tas, ko izaudzējat dārzā vai ko salasāt un mājās pagatavojat.

_______________________________________________________________________________________________


_______________________________________________________________________________________________

Tev šī meistarklase būs noderīga ja,

 • Tu vienmēr esi gribējusi gatavot savu kosmētiku pati, bet nezināji ar ko sākt vai domāji, ka tas ir  laikietilpigi - serumi ir īstie, ar ko sākt. 
 • Tev patīk sevi lutināt ar dabīgu kosmētiku, iet dabā, mācīties sajust sevi tik dažādo, iepazīt savas  vajadzības un tās sev arī nodrošināt.
 • Tev patiktu zināt uz 100% no kā sastāv Tava kosmētika un tā ir unikāli radīta balstoties Tavā iekšējā  sajūtā, tieši Tavām ādas vajadzībām, ar augiem no Tavas apkārtnes.
 • Tev ir pilna māja ar augiem un to izvilkumiem, kurus vēlies pārvērst vērtīgā, savā īpašajā kosmētikā.
 • Tev vienmēr ir gribējies, lai Tava kosmētika smaržo tā, kā Tu vēlies.
 • Tev patīk apzināta dzīvošana, kura sastāv no Tavām apzinātām izvēlēm, kas balstās zināšanās un pilnu  atbildību par rezultātiem!
 • Tu jau esi mēgīnājusi gatavot savu kosmētiku vai pat serumus, bet vēlies šo tēmu sastrukturizēt un  papildināt gan teorētiski, gan praktiski.


Ko uzzināsi šajā meistarklasē

Teorētiskā daļa (visiem dalībniekiem)

 • Kas ir sejas ādas serumi un toniki, to iedarbība un funkcijas un kad tos lietot.
 • Par serumu veidiem: želejveida/krēmveida, divslāņu
 • Katra seruma veida sastāvdaļas, variācijas un bāzes receptes dažādas konsistences serumiem (želejīgākus, krēmīgākus, serum-maskas, beztauku u.c. ).
 • Pamatsastāvdaļu pārskats  (želeju veidotāji, biezinātāji, mitrinošas un atjaunojošas vielas, aktīvo vielu eļļas un sausās eļļs u.c.)
 • Ieteikumi sastāvdaļu izvēlē un kombinēšanā dažāda tipa ādām, ādas vajadzībām.
 • Toniku sastāvdaļas, variācijas un bāzes receptes, kā ari augu izejvielu izvēles ieteikumi dažādiem ādas tipiem un vajadzībām!
 • Serumu un toniku saudzīgi, bet droši konservēšanas un uzglabāšana veidi  (kad ir un kad nav jāuzglabā ledusskapī). 
 • Par Anti-age dabīgo kosmētiku (kur patiesība, kur mārketings)
 • Par serumu lomu un to sastāvdaļu izvēli Anti-age efektam (tajā skaitā parunāsim par hialuronskābi, niacinamīdu, Q10, vitamīniem, ēteriskajām eļļām u.c.).


Praktiskajā daļā (darbošanās klātines dalībniecēm)

 • Iztestēt dažāda tipa un struktūras pēc teorētiskajā daļā apgūtām metodēm veidotus serumus un toniku paraugus ierosmei, lai labāk saprastu, kāda tipa izejvielas rada kādu struktūru, iesūkšanās īpašības, sajūtas uz ādas un uz tausti, kā arī to smaržas.
 • Katra dalībniece, Lauras Rozes pavadībā, izveidos savu receptes un soli pa solim pagatavos savus individuālos, mitrinošos, atsvaidzinošos, varbūt pat Anti-Age serumu (30 ml) un toniku (50 ml) 
 • Būs iespēja notestēt, smelties idejas un iedvesmu arī no citiem dažādiem Lauras Rozes mājās viegli patatavojamiem kosmētikas produktiem (krēmi, serumi, ziedes, balzami, toniki u.c.), kuru galvenā vērtība ir unikālie, mājās gatavotie augu izvilkumi, ekstrakti un hidrolāti.
 • Iespēja izsmaržot, iztaustīt klātienē visus Lauras Rozes gatavotos ekstraktus, izvilkumus un hidrolātus, lai gūtu priekšstatu par to, kādu sagaidīt savu gatavoto augu izvilkumu un, kuru tiešām vēlme pašam gatavot.

Katrai klātienes dalībniecei izdales materiāls ar teorētiskās daļas prezentāciju + drukāta, krāsaina brošūra "Kā gatavot iedarbīgus dabīgos tonikus un serumus".


________________________________________________________________________________________________


Kas nebūs šajā meistarklasē:

 • Netiks padziļināti apskatīti izejvielu ķīmiskie sastāvi un to uzbūve, kā arī uzskaitītas milzums daudzums dažādu izejvielu aprakstu.
 • Nebūs dažādu konkrētu augu sastāvdaļu detalizēti, padziļināti raksturojumi un pārskskati.
 • nebūs par augu ekstraktu un izvilkumu pagatavošanas metodēm (to iespējams apgūt meistarklasē "Augu pagatavošanas metodes kosmētikai un skaistumam")  
 • liela apjoma gatavu recepšu diktēšana (būs dažas ierosmei), jo akcents uz prasmju apgūšanu tās spēt veidot pašiem.
 • Kosmētikas recepšu sastādīšana, aprīkojums un pagatavošanas metodes kosmētikas ražošanas (biznesa) vajadzībām (fokus uz mājas un ģimenes vajadzībām un aprīkojumu).

________________________________________________________________________________________________

  ______________________________________________________________________________________________


 

Norises Laiks:

sestdien, 2024.gada 29.jūnijs, 

pl.12.00 teorētiskā daļa, ilgums līdz 1,5 stundai (gan kātienē, gan iespēja pieslēgtie tiešsaistes režīmā).

pl.13.30 praktiskā daļa,  ilgums līdz 1,5 stundai (tikai klātienes dalībniecēm)


Pieteikšanās līdz 27.jūnijam ieskaitot, veicot pasūtījumu un apmaksu.
Praktiskajai daļai dalībnieku skaits ļoti ierobežots (max.7),lai nodrošinātu individuālu pieeju. 
vieta grupā tiks rezervēta pēc maksājuma saņemšanas.


Dalības maksa

klātienes meistarklase - 48.00 Eiro  (ļoti ierobežots vietu skaits,  rezervē vietu jau tagad)

Cenā iekļauti visi izdales materiāli, drukāta Bonusa brošūra, kosmētikas Fejas sarūpētas uzkodas un dzēriens, visi materiāli sava īpašā seruma un tonika pagatavošanai, ziedoši smaržojoša atmosfēra piemājas dārzā un sirsnīgi draudzīga kopābūšana.


Meistarklases teorētiskā daļa (tiešsaitē) - 30.00 Eiro 


Norises vieta:

Calendulas telpās, kas atrodas Smiltenes novada, Raunas pagasta Rozes ciemā (nokļūšanas iespēja tikai ar privāto transportu)

(Tiešsaistes režīms teorētiskajai daļai - ZOOM platformā, kurai plānots veikt ierakstu. Veiksmīga ieraksta gadījumā dalībniekiem tiks izsūtīta tam pieeja).


Ja kādi jautājumi zvani vai raksti Watsup 26321109 vai uz e-pastā - laura@calendula.lv.


___________________________________________________________________________________________________________


Meistarklasi vadīs Laura Roze


 

Laura Roze ir dabīgās kosmētikas meistare, diplomēta organiskās kosmētikas formulētāja, calendula.lv radītāja un izveidotāja.


  Kopš bērnības interesējos par augiem, ievācot tējas lauku pļavās. Jau agrīnos pusaudžu gados pētot pirmās grāmatas par augu lietošanu veselībā un   skaistumkopšanā, gatavoju tējas veselībai savai ģimenei.


 Profesionāli un padziļināti šo jomu pētu jau vairāk kā 16 gadus. Izzinu un eksperimentēju  dabīgās skaistumkopšanas lauciņā ar augiem, to apstrādes   veidiem un metodēm   mājas   apstākļos, lai iegūtu pēc iespējas  efektīvākus, kvalitatīvākus, veselīgus mājās  gatavotus dabīgās kosmētikas produktus.


"Savā darbā un izziņas procesā es meklēju labākos risinājumus, kā apvienot tradicionālās senās augu zināšanas ar mūsdienās pieejamajām pārsstrādes   un uzglabāšanas metodēm un jaunajām, dabīgajām augu izcelsmes kosmētikas izejvielām, lai sasniegtu maksimāli augstas kvalitātes kosmētikas formulas, kuras iespejams katram pašam pagatavot mājas apstākļos. Lai kvalitāte, kosmētikas produkta struktūra, smarža, efektivitāte, iesūkšanās un uzklāšanas sajūta nebūtu tie iemesli, kā dēļ sievietei patīkamāk lietot pirktu, rūpnieciski ražotu, nevis pašas gatavotu kosmētiku. Bet tieši otrādi, lai, līdzīgi kā ar mājās gatavotu ēdienu varētu teikt: "mammas gatavotie krēmi ir vislabākie, smaržīgākie un atbilstošākie tieši mn, es tos vienkārši Dievinu!"

Tas nozīmē vienmēr atrast savstarpēji rezonējošu kombināciju - kā skaistu akordu ar melodiju - kad satiekas auga būtība un raksturs (tā īpašības, smarža, iekšējā sajūta/rezonanse uz to) ar kosmētikas produkta struktūru (sabalansēta, vijīga, ļoti patīkama). Un tas vienmēr, ar vairāk vai mazāk eksperimentu reizēm, izdodas! Uz šo aizrautīgo procesu es ar lielāko entuziasmu vienmēr esmu gatava pavedināt katru sievietei, kas to vēlētos!"


Savas zināšanas šajā jomā Laura visus šos gaudus papildina gan studējot, gan dažādos kursos un arī pie individuāliem mentoriem - dabīgās kosmētikas formulētājiem, aromterapeitiem un fitoterapeitiem gan Vācijā, gan Austrijā, gan Anglijā, gan tepat Latvijā.


Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi