Izvēlne
Jūsu grozs

Silīcijskābe

Silīcijskābe
Silīcijskābe
1.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0730

Pieejamie varianti

 INCI: Silica

Silīcijskābe tiek iegūta no silīcija dioksīda, kas ir dabīgs minerāls, kas atrodams smiltīs, mālā, granītā, kā arī augu un dzīvnieku valstī. Tā tiek daudzpusīgi izmantota dekoratīvajā un ķermeņa  kopšanas kosmētikā un mutes higiēnas produktos. 

Īpašības un pielietojums.  Silīcijskābi kā vieglu abrazīvu un balinošu līdzekli izmanto zobu pastās, kā biezinātāju dažādu gēlu veidošanā, tai piemīt kairinājumu mazinošas īpašības, taču visbiežāk to izmanto kā absorbēšanu veicinošu vielu, kas piesaista mitrumu un uzsūc sviedrus.  Silīcijskābi plaši izmanto dekoratīvajā kosmētikā gan tādēļ, ka tās sfēriskās daļiņas absorbē eļļu un sviedrus, gan arī tāpēc, ka tās novērš gaismas atspīdumu un uzlabo produkta uzklāšanos uz ādas. Tās pievienošana kosmētikas līdzeklim piedod tam zīdaināku un slīdošāku konsistenci. Silīcijskābi izmanto arī pulverveida smaržās, jo porainās, sfēriskās daļiņas aromātu spēj noturēt ilgāku laiku.

 Kosmētikā un personīgajā higiēnā izmantotā silīcijskābe  parasti ir amorfas formas, kas nozīmē, ka tai nav noteikta atomu sakārtojuma atšķirībā no kristāliskā silīcija. Amorfā silīcijskābe tiek uzskatīta par drošu līdzekli izmantošanai kosmētikā un ir vispārēji nekancirogēna.

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi