Receptes
 


Šī ir vieta, kur varēsiet atrast arvien vairāk dažādas receptes ierosmei un izmēģināšanai. Svaigās kosmētikas recepšu veidošana ir katra paša radošs process un sastāv no daudzām izejvielu variācijām un kombinācijām. Jebkuras vienas izejvielas nomaiņa vai aizstāšana var radīt negaidīti labu vai arī nevēlamu efektu. Tāpēc esiet pietiekoši pacietīgi, kritiski un pieejiet šim procesam ar eksperimentēšanas prieku, tad noteikti ar laiku atradīsiet savu vislabāko recepšu krājumu, kas vispiemērotāk rūpēsies par Tavu un Tavas ģimenes skaistumu un tīrību.  
 

 

  

    Ja vēlies lietot dabīgo kosmētiku, un nav pašai laika gatavot, tad visus mūsu recepšu sadaļā esošos produktus, jā, un vēl arī daudzus citus kosmētikas produktus, vari pasūtīt pie mums, mēs ar prieku un mīlestību Tev pagatavosim īsā laikā.

    Atsūti pieprasījumu uz: info@calendula.lv, aizsūtīsim produktu un cenu katalogu ar aprakstiem!

 

 

 

Brīdinājums: visas šeit minētās receptes ir tikai kā piemēri un ieteikumi un negarantē, ka būs atbilstošas katra individuālajām vajadzībām, vai, ka tās neradīs kādus nevēlamus kairinājumus konkrēti Tavai ādai. Calendula neuzņemas atbildību par Tavām gatavotajām receptēm un to iedarbību pēc to lietošanas.

News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra