Izvēlne
Jūsu grozs

Palmroze, ēteriskā eļļa

Palmroze, ēteriskā eļļa
Palmroze, ēteriskā eļļa
Palmroze, ēteriskā eļļa
Palmroze, ēteriskā eļļa
Palmroze, ēteriskā eļļa
2.20€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0062

Pieejamie varianti

100% tīra ēteriskā eļļa,

Izcelsme: Austrumindija

INCI: Cympogogon martini

Palmrozes ēteriskā eļļa ir viegli antidepresīva, psihi harmonizējoša. Mazina vājumu, nervozitāti, pārgurumu un stresu, tai paša laikā uzlabo prāta stāvokli un atbrīvo no neskaidrām domām.

Ēteriskā eļļa Palmaroze ir bagāta ar daudz  unikālām īpašībām un kļuvusi slavena kā spēcīgs antibakteriāls līdzeklis, kas var aizsargāt pat pret malāriju.

Eļļas antibakteriālās īpašības saglabā ļoti ilgu laiku - vismaz 5 gadus palmarozes eļļa pilnīgi nemaina savas īpašības, tikai daļēji zaudējot augšējās nots aromātu.

Kosmētikā tā ir viena no labākajām ēteriskām eļļām, ko izmanto regulāras ādas kopšanas kosmētikas produktos. Palmroze apvieno ādas izlīdzināšanas īpašības ar dziļu mitrināšanu, stimulējot un atjaunojot  iekšējo tauku līdzsvaru. Eļļas antiseptiskās īpašības ir piemērotas, lai novērstu ekzēmu, pinnes, dermatītu un dziedēt iekaisušu ādu.  

Sakarā ar stimulāciju un spēcīgu šūnu atjaunošanos, regulāri to lietojot, sekmē  ādas izlīdzināšanos, samazina grumbas, stimulē rētu dzīšanu, veicina asinsriti un nostiprina asinsvadu sieniņas.

Dziedē ādas nobrāzumus un ieplaisājumus. 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi