Izvēlne
Jūsu grozs

Kosmētikas iepakojums

Kosmētikas iepakojums
Brūna stikla pudelīte ar uzgriežamu vāciņu 1,5ml Izmanto ēterisko eļļu, smaržeļu paraugiem.   Ražots Vācijā  ..
0.60€
 Balts, glancēts plastmasas krēma trauciņš ar uzgriežamu vāciņu.  45ml, 100ml Zema forma, ērti lietojams skrubīšiem, arī kāju un roku krēmiem, un citai kosmētikai.100ml trauciņiem vāciņi nav skrūvējami, bet uzspiežami...
0.80€
Balts plastmasas trauciņš ar uzgriežamu vāciņu 5ml, 15ml, 25ml Piemērots lūpu balzāmiem, krēmveida smaržām, kosmētikas produktu paraudziņiem...
0.45€
Brūna iepakojuma pud.DIN 28 ar baltu vāciņu un kontrolgredzenu..
0.75€
Brūnā stikla krēma trauks
TOP
Brūnā stikla krēma trauks Labi noder dažādu krēmu, želeju, sviestu, skrubīšu, u.c. kosmētikas produktu uzglabāšanai  ..
1.60€
Brūnā stikla pudelīte DIN18, bez vāciņa
TOP
Brūnā stikla pudelīte DIN18. Vāciņi jāiegādājas atsevišķi - pieejami vāciņi bez pilienu ieliktņa, ar mazo pilienu ieliktni kā arī vāciņi ar dažāda izmēra pipetēm . Vairāk informācijas šeit...
0.45€
8x22 cmGareni lina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, šie  smaržspilventiņi noderēs guļamistabai, auto, drēbju skapim, veļas lādei. Maisiņu variet iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, 15min. kārtīgi nogludināt un  pildīt ar   smaržīgu zi..
0.60€
 8x8 cm Mazi, krāsaini lina vai kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un..
0.50€
15x18 cm Nelieli lina un kokvilnas maisiņi, kurus pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem vai ziediem, lai veidotu dekoratīvus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei. Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un  ..
0.70€
 17x22 cmLina un kokvilnas maisiņi, kurus var pildīt pēc katra paša vēlmēm ar kaltētiem augiem, lai veidotu dekoratīvus un veselīgus  smaržspilventiņus guļamistabai, auto, drēbju skapim vai veļas lādei.  Maisiņu varat iepriekš apzīmēt ar tekstila krāsām, tad kārtīgi nogludināt un pil..
0.90€
 Indikatorpapīrs pH 1-11 līmeņa noteikšanai kosmētikas produktos ..
10.80€
Klipši maisiņu aizdarei Dažāda izmēra klipši iepakojuma maisiņu ērtākai un kvalitatīvākai aizdarei. Klipši pieejami divās krāsās – zelta un baltā, iepakojumos pa 10gb vai 100gb. Pieejami sekojoši izmēri: Mazie klipši – savilktai maisiņu aizda..
0.35€
Krēma trauciņš, Grieta 5ml, 30ml, 50mlBalti glancēts, plastmasas trauciņš ar dubultu sieniņu. Trauciņa iekšējais dibentiņš ir ieapaļš. ..
0.90€
Plastmasas tūbiņa 100 ml Plats, ērts kakliņš krēmu un losjonu vieglai iepildīšanai. Atveramais vāciņš ir stingri uzspiežams.Pieejami dažādas krāsas vāciņi: dzelteni, rozā, zaļi, zili, balti ar zeltītu maliņu.Pie pasūtījuma pierakstiet kādas krāsa vāciņus vēlaties...
1.00€
Laboratorijas termometrs  no -10* līdz 110*  Stikla korpuss plastmasas kastītē, nav paredzēts maisīšanai...
6.00€
Lūpu balzāmu trauciņš, 7ml
TOP
Lūpu balzāmu trauciņš Balts, tilpums 7 ml..
0.90€
Apvalks lūpu/acu zīmulim  Apvalks ir sudraba krāsā. Zīmuļa apakšējā galā ir cieši pieguļošs, noņemams vāciņš, lai var iepildīt sagatavoto krāsas masu. Zīmuļa augšējais vāciņš ir caurspīdīgs.  Tilpums 5 ml..
1.45€
Parādīt 1 līdz 18 no 32 (lapuses: 2)