Izvēlne
Jūsu grozs

Vannas konfektes

Vannas konfektes
Vannas konfektes
Vannas konfektes
Vannas konfektes
Vannas konfektes
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 06fb8

Tā ir visbarojošākā un bagātīgākā vannas piedeva, protams, arī izmaksu ziņā visdārgākā. Šādas konfektes, apm.  5-7 g, veselīgi ir likt klāt arī bērnu vanniņām, ja ir sausas ādas problēmas. Tikai šajā situācijā īpaši jāuzmanās ar ēterisko eļļu koncentrāciju un veidiem. Koncentrācijai jābūt uz pusi mazākai kā pieaugušam cilvēkam, arī izvēlēties vajag vismaigākās un nekairinošākās ēteriskās eļļas, kā piemēram: kumelīte, lavanda, mandarīns, narde - bērnu baldriāns u.c.


 

Sastāvdaļas

50 g piena pulveris

30 g kakao sviests

10 g šī sviests

10 g mandeļu vai makadami riekstu eļļa vai vaniļas eļļas izvilkums vīnogu kauliņu eļļā.

2 g ēteriskās eļļas pēc izvēles (apm. 40 pilieni)

 

 

Pagatavošana

Kakao sviestu un šī sviestu kopā ar eļļu izkausē ūdens peldē, ļauj nedaudz padzist un piemaisa klāt ēteriskās eļļas. 

Apmēram 1/3 daļu piena pulveri ieber bļodā un šķidro tauku maisījumu jauc pa nelielai porcijai 

kopā ar piena pulveri, maisot ar karoti.  Kad visi tauku maisījumi sajaukti ar piena pulveri, pa daļām pievieno atlikušo piena pulveri un sajauc.

Gatavo masu ar karotīti pilda mazās formiņās. Formiņas pēc tam apm. uz vienu stundu ieliek saldētavā. Gatavās konfektītes izņem no formiņām, saliek lielākā kārbā un novieto vēsā vietā 3-4 dienas sacietēt. Konfektītes var uzglabāt vannas istabā, jo lielā piena pulvera koncentrācija nodrošina to cietību.

 

Izmanto pievienojot vannai vienu vai divas vannas konfektītes, kas nodrošina dziļi barojošu un maigu peldi ļoti sausai ādai. 

Gatavojot konfektītes, pēc vēlēšanās masai var pievienot gan augu pulverus, gan pašus kaltētos augus.

 

Ja pašai nav laika pagatavot, droši pasūti mums, mēs to ar mīlestību Tev pagatavosim īsā laikā. Atsūti pieprasījumu uz: info@calendula.lv mēs aizsūtīsim laiku, kad būs gatavs ar pieņemamu

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi