Izvēlne
Jūsu grozs

Krēmi un losjoni

Krēmi un losjoni
Krēmi un losjoni
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: a969c

Krēmi un losjoni ir emulsijas, kas atšķiras ar tauku fāzes procentiem tajos. Jo procentuāli vairāk ir tauku fāzes, jo krēmīgāks, bagātāks un barojošāks ir krēms. Losjonos ir orientējoši 20 % tauku fāzes. Tie ir viegli, pašķidras konsistences, kurus var ērti pildīt trauciņos ar pumpīti.

 

Sākot ar 30 % tauku fāzi, emulsijas jau ir krēmīgas. Pieaugot tauku fāzes % tās kļūst arvien biezākas un arī barojošākas. Kā arī, lielākam tauku saturam krēmā ir vajadzīgāks lielāks emulgatoru daudzums, lai varētu savienot abas substances. Tabulā ievietoju dažus piemērus, kādās attiecībās jālieto attiecīgās fāzes sastāvdaļas:

 

Ja lietojat emulgatoru Emulsans, tas paredzēts tauku fāžu daudzumam no 30 līdz 45 %.  Šīs emulsijas ir mīkstas, viegli uzklājamas, veido aizsargkārtiņu un ieteicamas mitrumu zaudējošām, sausām ādām. Var gatavot mitrinošus, dienas krēmus.

 

 

 

 

30 % tauku fāze:

5 % emulgators
18 % eļļa
7 % sviests

 

 

70 % ūdens fāze 

 

 

40 % tauku fāze:

6 % emulgators
24% eļļa
10% sviests

 

 

60 % ūdens fāze 

 

 

Ja lietojat emulgatoru Lamkrems, pamatkrēmiem ieteicamas zemāk redzamās attiecības. Ar Lamkremu var pagatavot plaša spektra krēmus, sākot ar 30% līdz pat 60% tauku fāžu daudzumam. Krēmi ar šo emulgatoru ir maigi, viegli klājas un veido uz ādas plānu aizsargkārtiņu. Ieteicamas visiem ādas tipiem, krēmiem ir vairāk barojošas īpašības, ieteicams nakts krēmu gatavošanai.

 

 

 

 

30 % tauku fāze:

6 % emulgators
18% eļļa
6% sviests

 

 

 70% ūdens fāze

 

 

 40 % tauku fāze:

8 % emulgators
24 % eļļa
8 % sviests

 

 

60 % ūdens fāze 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi