Izvēlne
Jūsu grozs

Kamēlijas eļļa, BIO

Kamēlijas eļļa, BIO
Kamēlijas eļļa, BIO
0.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 7182c

Kamēlijas eļļa tiek iegūta no kamēlijas sēklām ar aukstās spiešanas metodi. Tai ir neitrāla smarža un ilgs uzglabāšanas laiks, jo tā satur daudz antioksidantus, kā arī vērtīgas taukskābes. Kamēlijas eļļu kosmētikā izmanto kā bāzes eļļu un lieto gan krēmos, ķermeņa sviestos un kā bāzi dažādām ziedēm, gan masāžas eļļās. Tās iedarbība uz ādu ir izlīdzinoša, nomierinoša un kopjoša. Kamēlijas eļļa labi iesūcas ādā. Tā sargā ādu maigā un dabiskā veidā. Īpaši piemērota tā ir sausām un jūtīgām ādām. Arī sakairinātai, apsārtušai ādai kamēlijas eļļa būs patīkama, jo tā nomierinās ādu un aizsargās pret apkārtējās vides kairinošo ietekmi.  

Savu matu kopjošo īpašību dēļ kamēlijas eļļa Japānā ir visiecienītākā eļļa žilbinoša matu spīduma sasniegšanai. Japāņu sievietes to izmanto dažādās kombinācijas, arī tīrā veidā iemasējot galvas ādā. Kamēlijas eļļa nogludina mata zvīņas un padara tos elastīgus, mīkstus un spīdīgus. Tīru, uzsildītu kamēlijas eļļu iesmērējot izmazgātos, mitros matos un noturot 20 min. tiek pabaroti, izlīdzināti un aizsargāti mati visā to garumā. Pēc maskas izturēšanas eļļu izmazgā ar šampūnu. Kamēlijas eļļas spēja pilnībā iesūkties matos nodrošina tās iedarbību arī pēc izmazgāšanas ar šampūnu, jo izmazgājas tikai liekā eļļas kārta. Tādējādi tiek uzlabota matu struktūru un veidojas aizsardzību pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi.

Japānā Kamēlijas eļļa ir arī ļoti iecienīta augstvērtīga pārtikas eļļa. Kā arī tradicionālais pielietojums šai eļļai bijis tērauda kopšanā, jo kamēlijas eļļa lieliski pasargā šo materiālu no oksidēšanās.

Sastāvs: 84% eļļas skābe, 6% linolskābe, 7% palmitīnskābe, 1% stearīnskābe, līdz 1% gamma-linolēnskābe, triterpēni.

Īpašības: nesausējoša, vidēji ātri izplūstoša

Daudzums: bāzes eļļa, līdz 100%

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi