Izvēlne
Jūsu grozs

Vaski un biezinātāji

Vaski un biezinātāji
 Bišu vasks, balts INCI: Cera alba Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kas  saglabā savas īpašības arī pēc apstrādes.  Kūst 61 – 65°C temperatūrā.  Bišu vaskam ir aizsargājošas un atjaunojošas īpašības. Izmantos l..
1.85€
Bišu vasks, dzeltens INCI: Cera flava Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kas  saglabā savas īpašības arī pēc apstrādes. Tas kūst 61 – 65°C temperatūrā. Bišu vaskam ir aizsargājošas un atjaunojošas īpašības. Tas l..
1.85€
 Ceralan  INCI: Polyglyceryl-3 Beeswax Šī kosmētikas izejviela tiek iegūta no bišu vaska, pareizāk, tas ir bišu vaska derivāts, kas pārstrādes procesā tiek pārveidots, uzlabojot ko-emulģējošās īpašības. Ceralan ir gaiši dzeltenas, smalkas vaska lodītes, kas kūst 63-65°C temperatūrā. &nbs..
2.55€
Kandelila vasks INCI: Candelilla cera Kandelila vasks tiek iegūts no Kandelila krūma lapām un zariem, kuri ir plānā kārtiņā pārklāti ar vasku, kas pasargā augu no pārkaršanas un pārmērīgiem ūdens zudumiem. Kandelila vasku izmanto pārtikas industrijā un tajā tas ir atpazīstams E-vielu sarak..
1.90€
INCI: Cera Carnauba   Karnauba vasks tiek iegūts no speciālas palmu sugas. Pateicoties savai īpašās cietības pakāpei, tas tiek pielietots galvenokārt dekoratīvajā kosmētikā – lūpu balzāmos, lūpukrāsās. Kušanas t. 80-85 grādi C. Lieto 0,5-10 % no tauku fāzes.  ..
1.85€
INCI: Xanthan Gum (E415)    Ksantāns ir lielmolekulārs polisaharīds. Ksantāna šķīdumi ir pseidoplastiski, jo to konsistence mainās atkarībā no stāvokļa. Miera stāvoklī tie ir biezi, bet tiklīdz tiek pakustināti, maisīti, pumpēti vai saskalināti, tie kļūst viskozi un plūstoš..
1.90€
 INCI: Xanthan Gum (E415)  Dzidrais ksantāna pulveris ir ar uzlabotu šķīšanas spēju un ir īpaši izstrādāts lietošanai kosmētikā.   Ksantāns ir lielmolekulārs polisaharīds. Ksantāna šķīdumi ir pseidoplastiski, jo to konsistence mainās atkarībā no s..
2.60€
 Lanolīnvasks INCI: Lanolin AlcoholLanolīnvasku iegūst no lanolīna sastāvā esošā vaska nepārziepojamās daļas. Lanolīnvaska galvenā īpašība ir ādas virsējā aizsargslāņa stiprināšana un mitruma papildus piesaistīšana ādas virsējam slānim, tādējādi sargājot arī no mitruma zudumiem ādas dziļ..
2.45€
Solagum
Nav noliktavā
Solagum INCI: Acacia Senegal Gum (and) Xanthan Gum  Solagum ir ECOCERT sertificēts lielisks, augstas kvalitātes želejveidotājs/biezinātājs, kas tiek iegūts no ksantāna un akācijas sveķiem, apvienojot to labās īpašības. Pielietojums: želeju bāzes pagatavošanai, emulsiju stabiliz..
1.00€
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)