Izvēlne
Jūsu grozs

Kumelīte romiešu 100% ēteriskā eļļa 10% Džodžobas BIO eļļā

Kumelīte romiešu 100% ēteriskā eļļa 10% Džodžobas BIO eļļā
Kumelīte romiešu 100% ēteriskā eļļa 10% Džodžobas BIO eļļā
7.40€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0094

Pieejamie varianti

Kumelīte romiešu 100% ēteriskā eļļa 10% Džodžobas BIO eļļā

INCI: Anthemis noblis, Simmondsia Chinensis

Izcelsme: Itālija

Ieguve: ziedi

Romiešu kumelītei ir maigi salda smarža. To iegūst no auga ziediem. Šo ēterisko eļļu plaši izmanto kosmētikas produktos dziedinošās un nomierinošās iedarbības dēļ. Tā iedarbosies nomierinoši gan fiziskā, gan emocionālā līmenī.

Kosmētikā romiešu kumelītes ētersikā eļļa der visiem ādas tipiem. Tās spēcīgās pretiekaisuma iedarbības dēļ, visbiezāķ kumelīti izmanto jūtīgai ādai, ar noslieci uz iekaisumiem. Romiešu kumelīti izmanto arī alerģiskas ādas gadījumos un pie dāžāda veida ādas ekzēmām.

Siena drudža sezonas laikā romiešu kumelīte atvieglso elpošanu, pateicoties tās pretalergēnu edarbībai un spējai neitralizēt ādas kairinātājus. Tā palīdz nomierināt sakarinātus un iekaisušus elpceļus arī putekļu alerģijas un astmas gadījumā..Šim nolūkam kumelīti būtu vērtīgi kombinēt ar salmenes ēterisko eļļu, kurai piemīt vispārēja pretalerģiska iedarbība.

Romiešu kumelīte uzlabo vispārējo labsajūtu, labvēlīgi ietekmē bērnu psihi, jo iedarbojas nomierinoši un iekšēji spēcinoši. Spēcīgi iedarbojas uz sesto enerģijas centru radot plašuma un viegluma sajūtas.

Romiešu kumelītes ēterisko eļļu 10% džodžobas eļļā var izmantot tīrā veidā, uzklājot uz ādas, izmantojot gan kā smaržu, gan kā piedevu citiem dabīgiem kosmētikas līdzekļiem. 

Ja ir alerģija no kurvjziešu dzimtas augiem - krizantēmān, margrietiņām, kliņģerītēm u.c. - kumelītes ēterisko eļļu nav ieteicams izmantot.

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi