Izvēlne
Jūsu grozs

Salmene (Immortelle) 10% džodžobas BIO eļļā

Salmene (Immortelle) 10% džodžobas BIO eļļā
Salmene (Immortelle) 10% džodžobas BIO eļļā
7.25€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0111

Pieejamie varianti

 

Salmene (Immortelle) 10% džodžobas BIO eļļā

INCI: Helichrysum  augustifolium

Auga daļa: ziedi

Izcelsmes vieta: Balkāni

No Helichrysum augustifolium (dēvēta arī par Helichrysum italicum) augu sugas destilācijas procesā iegūst salmenes ēterisko eļļu. Salmene sastopama gan Vidusjūras, gan Balkānu reģionā. Salmenei piemīt nedaudz rūgtens aromāts, kas atgādina vērmeles un salvijas smaržu.

Modernā zinātne apstiprina to, ko senatnē cilvēki par salmenes iedarbību jau bija zinājuši. Tādas sastāvā esošās vielas kā acetofenoni un fluroglucionli veido antibakteriālu iedarbību. Salmenes ēteriskajai eļļai piemīt antioksidanta, pretmikrobu, pretsēnīšu un pretiekaisuma īpašības. Salmenes ēteriskā eļļa palīdz ievainojumu dzīšanā. Salmenei piemīt vispārēja pretalerģiska iedarbība.

Kosmētikā var izmantot pretnovecošanas kosmētikā kā antioksidantu un UV starus aizturošu vielu. Tā var palīdzēt aknes ārstēšanā, nesausinot ādu, neradot apsārtumu.Tā lieliski noderēs saulē sakarinātai vai apdedzinātai ādai, to mitrinot un palīdzot sadziedēt un atvieglojot sāpes.

Palīdz pazemināt asinsspiedienu. Stiprina nervi sistēmu.

Izmantojot salmenes ēterisko eļļu 10% džodžobas eļļā smaržeļļu, tās iedarbība būs harmonizējoša. Salmene palīdzēs atbrīvoties no iestrēgušām reakcijām un emocijām. Stiprina gribasspēku un palīdz lēmumu pieņemšanā. Salmene aicina un mums palīdz no jauna noskaņoties vienā frekvencē ar saules sildošo un zemes spēka enerģiju. 

Salmenes ēterisko eļļu 10% džodžobas eļļā var izmantot tīrā veidā, uzklājot uz ādas, izmantojot gan kā smaržu, gan kā piedevu citiem dabīgiem kosmētikas līdzekļiem. 

Nelietot iekšķīgi.

 

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi