Izvēlne
Jūsu grozs

Akāciju sveķi jeb gummiarābiks

Akāciju sveķi jeb gummiarābiks
Akāciju sveķi jeb gummiarābiks
0.80€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0736

Pieejamie varianti

Akāciju sveķi jeb gummiarābiks

INCI: Gummi Arabicum, Acacia Senegal E414

Akāciju sveķus iegūst no dažādām tropisko akāciju sugām koku mizas izdalījumiem, tos smalki samaļot. Sveķi ir dažādās krāsās - no bezkrāsainas līdz brūnai, bez smaržas.  

Pielietojums
Dekoratīvajā kosmētikā akāciju sveķus izmanto, lai uzlabotu tās noturību uz virsmas un nodrošinātu pigmenta noturību produktā – skropstu tušās, kontūrzīmuļos un šķidrajās kontūrlīnijās, arī skatuves grimam.
Kopjošajā kosmētikā akāciju sveķi uzlabo emulsiju stabilitāti un darbojas arī kā biezinātājs. Uzlabo ādas mitruma līmeni un aizsargā pret mitruma zudumiem, nenosprostojot ādas poras un ļaujot tai elpot. Uzlabo ādas tvirtumu, izlīdzina tās virsējo slāni un vizuāli samazina sīkās grumbiņas.


Apstrāde
Akāciju sveķi šķīst gan aukstā, gan karstā ūdenī, bet nevajadzētu pārsniegt 70 grādu temperatūru. Tos nevar izšķīdināt eļļā vai spirtā. Akācijas sveķus iemaisa karstā ūdenī vai arī pievieno aukstam un maisot uzkarsē līdz tie pilnībā izšķīst, veidojot konsistenci. Ja šķīdina aukstā ūdenī, tad ļauj tiem kādas 15 minūtes uzbriest, līdz turpina apstrādi.

Daudzums
Līdz 25% no kopējā daudzuma dekoratīvajā kosmētikā noturības, līmējošā un stabilizējošā efekta panākšanai.
Līdz 3 % no kopējā daudzuma kopjošajā kosmētikā kā aktīvā un ādas stāvokļa uzlabojoša sastāvdaļa.

 Vairāk lasīt šeit.

Receptes ierosmei

Liftinga serums ādai zem acīm

Vienkārša skropstu tuša

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi