Izvēlne
Jūsu grozs

Šī sviests, nerafinēts

Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
TOP
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
Šī sviests, nerafinēts
2.00€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Produkta kods: 0607

Pieejamie varianti

Šī sviests, auksti spiests

nerafinēts, augsta kvalitāte, Gana

(Butyrospermum Parkii)

Mūsu piedāvātā sviesta unikalitāte - iegūts godīgas ražošanas procesā!

Calendula jau kopš pastāvēšanas pirmsākuma (2011.gada) šo augtās kvalitātes, nerafinēto Šī sviestu iepērk caur nelielu uzņēmumu Vācijā, pazīstot īpašnieku personīgi, kurš Eiropas Savienībā pa tiešo ieved "Fair Trade" (godīgas tirdzniecības) ceļā, no Ganas rietumu reģiona (Āfrika), kas ir nabadzīgākais tās reģions. Savā laikā tagadējais uzņēmuma īpašnieks - vācu jaunietis, iemīlēja āfrikānieti un vēloties palīdzēt vietējām kopienām, kopīgi radīja uzņēmumu, kurš tagad dod iespēju vietējām sievietēm strādāt savu ierasto darbu, par to saņemot atalgojumu. Bildēs ir redzama ģimene, kas iegūst Šī sviestu. (Nav viegls darbs!)


Mūsu piedāvāto Šī sviestu ar rokām ražo sieviešu kooperatīvi (apvienojas ģimenes), par darbu  godīgi  tiek maksāts un tas ir līdz pat 80% (!!!) vairāk, Kā vidēji  maksā uzpircēji  citur visā Āfrikas reģionā (āfrikāņu sieviešu ekspluatācija un iepirkuma cenas zem pašizmaksas šajā nozarē ir ļoti izplatīta).

Lai to nodrošinātu, uzņēmums meklēja ceļus, lai maksimāli ražošanas ķēdes un iepakošanas posmos izmantojot vietējos resursus, tādējādi samazinot ražošanas izmaksas, dodot pēc iespējas vairāk vietējiem iedzīvotājiem darba, bet šī cēlā mēreķa komplektā arī pašam uzņēmumam klāt nāk papildus kontroles process un uzraudzības pienākumi. Tajā pašā laikā caur šādu pozitīvu sadarbības ķēdi, izdodas noturēt gan konkurēt spējīgu cenu, gan nemainīgi augstu kvalitāti Eiropas tirgū šim unikālajam, no Āfrikas nākošajam augu sviestam.


Nerafinēts Šī sviests

Ir viegli iedzeltens ar maigu aromātu, kas neiespaido kosmētikas produkta kopējo aromātu. 

Pielietojums: universāls konsistences veidotājs krēmos un losjonos, īpaši sausai, jūtīgai, bojātai un nobriedušai ādai. To var izmantot pie psoriāzes, neirodermīta un citu ādas iekaisumu atveseļošanā. 

Lieto matu kopšanas līdzekļos, kas paredzēti sausu, trauslu matu kopšanai. Saules aizsargproduktos un produktos, kas paredzēti lietošanai pēc sauļošanās.

Labs efekts sausas ķermeņa ādas kopšanā ir ķermeņa sviestam, ko gatavo kombinējot Šī sviestu ar kādu no pamateļļam (ieteicamā attiecība 50:50) piemēram Džodžobas vai Mandeļu eļļu, klāt pievienojot 1-2 pilienus ēterisko eļļu uz 10 gramiem gatava produkta.

Daudzums: krēmos un losjonos 3-10%, speciālajos kopšanas līdzekļos var izmantot tikai Šī sviestu vienu pašu.

Par šī sviesta lietošanu vairāk lasīt šeit.

 

Atsausksmes

Uzrakstīt atsauksmi

Slikti Labi