Izvēlne
Jūsu grozs

Vannas prieki

Vannas prieki

....Vannas prieki ir dažādas vannas piedevas, kas vannošanās procesu padara patīkamu, relaksējošu vai arī uzmundrinošu, romantisku, iepriecinošu un visādi citādi ļooooti patīkamu. Talkā vēl nāk kāda svecīte un atbilstoša mūzika... klusināta gaismiņa... Pie vannas var likt dažādas ēteriskās eļļas, augu eļļas, vannas sāli, pienus, burbuļbumbas, ziedlapiņas, pašus ziediņus. Jāļauj tikai vaļu fantāzijai un jauks piedzīvojums vannas istabā var sākties.

Tās ir vienas no iecienītākajām vannas piedevām, jo ir gan relaksējošas, gan kopjošas un vēl arī interesantas savas jautrās burbuļošanas dēļ.  Piedāvāju vienu no manām iecienītākajām un vienkāršākajām receptēm, kas parasti labi izdodas: Sastāvdaļas - apm. 4 mazām bumbiņām 3 cm di..
0.00€
Šīs burvīgās vannas konfektes ir visbarojošākā un bagātīgākā vannas piedeva. Kakao, šī sviesta un mandeļu eļļas bagātīgi baros un kops ķermeņa ādu. Piena pulveris radīs samtainu ādas sajūtu, kā arī darbosies kā viegls emulgators. Šādas konfektes, apm.  5-7 g, veselīgi ir likt klāt arī bērnu van..
0.00€
Vannas pienu gatavo pamatā no sausā piena pulvera. Tiek ražoti dažādu pienu pulveri - govs, kazas, ēzeļa, ķēves, aitas u.c. Latvijā pagaidām esmu atradusi tikai govs piena pulverus. Tiem ir kopjošas, barojošas, mīkstinošas īpašības. Āda paliek samtaina, maiga un mīksta. Ne jau velti Kleopatra g..
0.00€
Vannas sāls ir visvienkāršāk un ātrāk pagatavojamā vannas piedeva.  Pamatam ir vajadzīga vien Jūras sāls, nedaudz eļļas un ēteriskās eļļas. Ieber visu noslēgtā traukā, kārtīgi sakrata un vannas sāls ir gatavs.   Piemēram:  200 gr rupjā jūras sāls 10-20 gr. augu eļļ..
0.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)